Výroční tričko PFS

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

K 10ti letému výročí Pentax Friends Site chceme

Anketa končí za 25 pro 2016, 17:20

Výroční tričko PFS
29
85%
Tričko Pentax
5
15%
 
Celkem hlasů: 34

Uživatelský avatar
peppe
Sponzor PFS
Sponzor PFS
Příspěvky: 525
Registrován: 01 led 1970, 01:00
Bydliště: Zilina

Re: Výroční tričko PFS

Příspěvek od peppe » 27 pro 2016, 10:57

rasko píše:Upřímně ale říkám,triko jen s logem PFS mi přijde z pohledu většiny lidí,co neznají Pentax skoro k ničemu.Návrh dodose není špatný,je jen dost malý a tím nevýrazný,ale neřekne kromě několika málo lidem zdejší komunity,ostatním nic.Reprezentuje možná právě tu malost Pentaxu, kvůli které jsme často canikonům k smíchu.Toť můj názor.
Úplný súhlas, jeden fakt rozumny nazor, pre mňa sklamanie, že nikto ho tu nepodporil...
Chcete propaxovať PFS? Ved ani moja zena netusi whats go. A ta vie o mne vsetko! :D
Alebo sa chcete hrdo hlásiť k veľkému nápisu P E N T A X !!!!! (Nikonaci ho budu mat urcite 4-5cm :) )
Osobne si myslím, že aj nejaké pomníčky výročí su somarina. Velky pentax + originálny citat ci hlaska dáva zmysel.
Ja by som radsej nosil velky pentax a malym kludne spropagoval pfs stranku.

Dodosov napis je fajn, urcite by som zrusil ten en napis Pentax friends site, aby to bolo jednoduchsie.
Stale vsak plati, ze to nie je reklama pentaxu.
http://dudo.zonerama.com/
K5, K20 a pár sklenárskych skvostov, bižutéria

Uživatelský avatar
Google Adsense
Ads Expert
Hlavní Admin

Reklama

Reklama od Google Adsense

Uživatelský avatar
Jindras
V.I.P člen
V.I.P člen
Příspěvky: 1153
Registrován: 01 říj 2016, 07:40
Bydliště: Praha,teď Benešovsko.

Re: Výroční tričko PFS

Příspěvek od Jindras » 27 pro 2016, 12:22

Podporuju to i já,v podobném duchu jsem to sem i psal. Pro mne je primární Pentax,to chci nosit a tím se chlubit. Logo stránek samozřejmě je důležité taky,ale Pentax bych chtěl,jako hlavní.
Pentax K-5lls, Pentax 16-45/4, Pentax 35/2.8 Limited, Pentax F 50/1.7, Tamron 70-200/2.8

Uživatelský avatar
peppe
Sponzor PFS
Sponzor PFS
Příspěvky: 525
Registrován: 01 led 1970, 01:00
Bydliště: Zilina

Re: Výroční tričko PFS

Příspěvek od peppe » 27 pro 2016, 12:28

Pochvala, podakovanie PFS, resp. adminovi sa da vyjadrit aj inak, napr. prispevkom cez paypal.
http://dudo.zonerama.com/
K5, K20 a pár sklenárskych skvostov, bižutéria

Uživatelský avatar
peppe
Sponzor PFS
Sponzor PFS
Příspěvky: 525
Registrován: 01 led 1970, 01:00
Bydliště: Zilina

Re: Výroční tričko PFS

Příspěvek od peppe » 27 pro 2016, 12:29

Jindras píše:Podporuju to i já,v podobném duchu jsem to sem i psal. Pro mne je primární Pentax,to chci nosit a tím se chlubit. Logo stránek samozřejmě je důležité taky,ale Pentax bych chtěl,jako hlavní.
Prepac nevsimol som si.
http://dudo.zonerama.com/
K5, K20 a pár sklenárskych skvostov, bižutéria

Uživatelský avatar
Jindras
V.I.P člen
V.I.P člen
Příspěvky: 1153
Registrován: 01 říj 2016, 07:40
Bydliště: Praha,teď Benešovsko.

Re: Výroční tričko PFS

Příspěvek od Jindras » 27 pro 2016, 12:36

Jasný,v pohodě. Vždyť toto forum,tyto stránky jsou tu jen a hlavně kvůli Pentaxu,kvůli ničemu jinému. Všichni jsme tyto stránky našli právě jen kvůli Pentaxu. :)
Pentax K-5lls, Pentax 16-45/4, Pentax 35/2.8 Limited, Pentax F 50/1.7, Tamron 70-200/2.8

Odpovědět

Zpět na „Jen tak“