podvodnici

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
bigfoot
V.I.P člen
V.I.P člen
Příspěvky: 956
Registrován: 01 led 1970, 01:00
Bydliště: mlecna draha
Kontaktovat uživatele:

podvodnici

Příspěvek od bigfoot » 10 úno 2013, 15:04

tak som zasa raz narazil na podvodnika... jeho pribeh je usmevny:
Dobrý den,
Pokud máte opravdu zájem o zboží, které na internetu nabízím musíte si pořádně pročíst tento email ve kterém je vysvětleno naprosto vše, pokud tedy máte opravdu zájem, udělejte si pohodlí a vše si pořádně pročtěte a zboží může být vaše.

Zboží o které jevíte zájem, objednávám a poté prodávám, zboží je objednáváno z anglie, přímo ze skladu odkud ho berou obchody jako třeba T-Mobile apod, mě se naskytla neskutečně výhodná možnost mít tyto produkty za opravdu nízkou cenu pokud je budu brát po více kusech, to,že je zboží objednáváno z anglie nemá vliv na jazyk apod. Zboží přímo ve skladu mohou dát do jakéhokoliv jazyku který si budete přát, odblokování samozřejmostí. Jsem ochoten s váma zajít i do jakéhokoliv vámi vybraného obchodu na ověření originality,záruky a všeho co si budete přát.
Nebudu čekat až někdo (apple,samsung......) vydají další novinku kterou srazí cenu produktu který prodávám, proto takto bezkonkurenční cena.

Jde mi o to, že zboží jsem vždy objednával za své peníze a několikrát mi napsali děti, kteří si jen mysleli že jim rodiče dají peníze, já zboží objednal a oni mi napsali že z obchodu bohužel odstupují protože nemají peníze, zboží za tuto cenu prodám vždy,ale se spožděním a tím se může stát že na tom více prodělám než vydělám, proto požaduji zálohu ve výši 2000Kč aby jsem věděl, že to myslíte opravdu vážně (prosím štěte dál, vše je opravdu vysvětlené záloha je vratná proto prosím čtěte dál)
zálohu by jsem chtěl odeslat složenkou na mé jméno a mou adresu (podvodník by vám své jméno a adresu nikdy nedal a falšenou vám dát nemohu jelikož by jsem poté nemohl peníze na poště vybrat) Bankovním převodem zálohu zasílat nechci a to z toho důvodu,že se převod dá snadno zrušit.

(Kontakt na prodejce v anglii rozhodně nikomu nikdy nedám a to ani za 20.000kč)

Mám již přes 150 spokojených zákazníků kteří u mě zboží takto zakoupili a nikdy nenastal jediný problém.

zálohu jsem se snažil dát co nejnižší aby byla pro každého přijatelná a né moc riskantní, pokud tuto zálohu odešlete budu vědět, že to myslíte opravdu vážně a přiložím k ní i své peníze a požadované zboží objednám, Záloha 2000kč je minimální, kdyby jsem byl podvodník řeknu si,že i tisícovka mi bude dobrá, ale já jsem opravdu seriozní člověk, záloha ve výši 2000kč má své důvody.
Pokud odešlete zálohu složenkou např. v pondělí a zašlete mi emailem foto ústřižku ze složenky který Vám na poště dají, okamžitě po obdržení emailu s fotem ústřižku objednávám Vaše zboží,
pokud zálohu odešlete v pondělí a odešlete mi foto ústřižku, zboží mám do 3 pracovních dnů tedy do středy maximálně do čtvrtka, poté je jen na vás jak obchod dokončíme, mohu zaslat dobírkou za zbytek peněz, nebo si můžete pro zboží přijet (Jsem z Mostu) nebo pokud uhradíte výdaje na cestu mohu Vám zboží přivést, jsem spíše pro osobní setkání kvůli ověření originality apod, ale pokud by to pro Vás byl problém mohu i zaslat tou dobírkou.

Pokud se sejdeme osobně,nebo zašlu dobírkou - Cokoliv by se vám po ověření produktu nelíbilo tak zálohu samozřejmě okamžitě vyplácím zpět, jak už na místě předání,nebo zasláním zpět přes poštu/na účet to je na vás, ale tohle píšu jen proto, protože vím, že po ěm zálohu nikdy požadovat zpět nebudete,protože se zbožím budete více než spokojeni, jak už jsem psal, mám více než 150 naprosto spokojených do dnes děkujících zákazníků.

Takže znovu opakuji, Vše Originál! v zabalené krabici, dostanete vše co by jste dostali pokud si zboží zakoupíte přímo z obchodu - tím myslím naprosto vše příslušenství + záruku od výrobce, Kupní smlouvu prostě naprosto vše.

Bohužel na té záloze musím trvat, trval jsem na ní už od začátku, ale vždycky mě někdo přemluvil tím jaký má on opravdový zájem a že se nestane že by z obchodu opustil,že není žídné dítě ,že peníze má v hotovosti připravené apod. tak jsem mu uvěřil ze zálohy jsme upustil vše uhradil ze svého a většinou jsem na to opravdu doplatil protože zájemce z obchodu upustil, proto na té záloze musím trvat.

VAŠE ZÁRUKA?
Pokud zálohu odešlete, máte mé jméno, Mou adresu, máte můj email a tím i mou IP adresu, v případě podvodu policie podle IP adresy okamžitě vyhledá odkud emaily rozesílám, nebudu si dělat problémy s policií jen kvůli 2.000Kč, ještě když vím jak jsou v našem státě podvody těžce trestány, jen se snažím si nějak legální cestou přivydělat a naskytla se mi možnost které by se chytil každý rozumný člověk.
Podvodu se bát opravdu nemusíte o problémy nestojím v žádném případě jak s někým tak s policií.

Pokud tedy zálohu odešlete, zboží můžete mít již do tří dnů, vím, že se to vše zdá být docela složité, ale věřte, že je to opravdu jednoduché, stačí jen zaslat zálohu ke které doložím své peníze aby jsem zboží objednal poté počkáme jen 3dny a obchod dokončíme už osobně, Vy dostanete své zboží a já peníze a oba budeme spokojeni.

Pokud budete mít jakkoliv dotaz klidně se ptejte rád Vám na vše odpovím, pokud máte zájem stačí napsat,obratem vám pošlu Jméno a adresu na kterou můžete zálohu zaslat a můžeme jít do toho a do 3 dnů mít štastně uzavřený obchod.

Botló.

email: Foxise@email.cz
...K10+K5...
a rozne serepeticky

Uživatelský avatar
Google Adsense
Ads Expert
Hlavní Admin

Reklama

Reklama od Google Adsense

Uživatelský avatar
Myval
Nový uživatel
Nový uživatel
Příspěvky: 13
Registrován: 01 led 1970, 01:00

Re: podvodnici

Příspěvek od Myval » 10 úno 2013, 17:40


Uživatelský avatar
duves
V.I.P člen
V.I.P člen
Příspěvky: 2007
Registrován: 01 led 1970, 01:00
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: podvodnici

Příspěvek od duves » 10 úno 2013, 18:21

Ja som pred 3 rokmi kupoval set pentax k-x a 2 objektivy za vynikajucu cenu od jedneho predajcu - živnostníka tu na slovensku. Mal to tiež ako import (šedy import) a za lepšie ceny ako tovar dovezeny cez autorizovaneho importera. A žiadnu zalohu od mna nechcel. Napokon mi dal bonus 1 objektív navyše (50-200) a to som hned predal.

Uživatelský avatar
Ivan-K
V.I.P člen
V.I.P člen
Příspěvky: 2026
Registrován: 01 led 1970, 01:00
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom

Re: podvodnici

Příspěvek od Ivan-K » 10 úno 2013, 18:50

Podvodník bude vždy ponúkať to o čo je záujem, no a niektorý by pre vlastníctvo iPhonu boli ochotný obetovať aj obličku, pritom to má hodnotu bežného chytrého telefonu, ja nie som ochotný dať ani za lepší androidový telefon 400€ , lebo viem že ak vedia vyrobiť viac oholený za 150€ tak za lepší display, procesor, či viac RAM, foťák nemôžu výrobné náklady stúpnuť o 250€, mna stál androidový telefon 25,8€ a som spokojný, mne ide o výdrž a občasné využitie GPS, či 3G dát, ale kto potrebuje riadiť odpalovanie rakiet dlhého doletu Zem -> Mars sa musí uspokojíť s výdržou jeden den :lol: :lol:
Pentax K-30, Metz 48
Autofocus : Sigma 10-20/3.5-5.6, Pentax 17-70/4, Pentax 18-135WR, Sigma 28-80 Macro, Sigma 24/1.8 DG Macro, Sigma 35/1.4 ART, Tokina 70-210/4.5, Sigma 55-200 DC
Manual focus : Sigma 28/1.8, Sigma 70-210/2.8 APO, Sigma 400/5.6

Uživatelský avatar
miky_lbc
V.I.P člen
V.I.P člen
Příspěvky: 2277
Registrován: 01 led 1970, 01:00

Re: podvodnici

Příspěvek od miky_lbc » 10 úno 2013, 18:53

Já nerozumím tomu, kdo by na podobnou kravinu mohl naletět? iPhone za 7.000,- Kč z tajemného skladu v Anglii, který z nějakého zvláštního důvodu prodává nejen o téměř 1/2 levnějši, než kdokoliv jiný na světě, ale dokonce i pod výrobníma nákladama Apple. Záloha 2tis složenkou.

Já si snad myslim, že naletět na podobnou blbost je životní zkušenost, kterou dotyčná osoba potřebovala :-).

Uživatelský avatar
Jenc
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 480
Registrován: 01 led 1970, 01:00
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Re: podvodnici

Příspěvek od Jenc » 10 úno 2013, 19:45

Evidentně je to princip tzv. nigerijských dopisů. Jde o to nachytat jen ty nejhloupější z nejhloupějších.
Obrázek
DA 15/4, M 28/2.8, HD FA 35/2, DA 40/2.8 XS, M 50/1.7, DA 50/1.8., DA 70/2.4, DFA 100/2.8 WR, M 135/3.5, M 200/4
Samyang 12/2.8 FE, 14/2.8, 20/1.8, 85/1.4, Industar 50/3.5, CZJ 200/2.8, Pentacon 300/4
Tamron 28-75/2.8

Uživatelský avatar
bigfoot
V.I.P člen
V.I.P člen
Příspěvky: 956
Registrován: 01 led 1970, 01:00
Bydliště: mlecna draha
Kontaktovat uživatele:

Re: podvodnici

Příspěvek od bigfoot » 12 úno 2013, 14:13

Janepisem, ze som naletel, len taka pikoska co sa mi objavila v emaili a dobre som sa pobavil :D
...K10+K5...
a rozne serepeticky

Uživatelský avatar
ypres.bass
Významný člen
Významný člen
Příspěvky: 697
Registrován: 01 led 1970, 01:00
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: podvodnici

Příspěvek od ypres.bass » 12 úno 2013, 16:05

jako osobně na tom nevidím nic špatného, ale nešel bych do toho

brodequin
Nový uživatel
Nový uživatel
Příspěvky: 11
Registrován: 29 led 2013, 18:32

Re: podvodnici

Příspěvek od brodequin » 20 úno 2013, 10:51

Už několikrát se mi stalo při prodeji fotoaparátu, že mi někdo napsal anglicky a vždycky byli ochotní mi za to zaplatit víc, než jsem nabízel :-) Po pár emailech z nich nakonec lezlo, že to je třeba někdo z Anglie a že mám foťák poslat třeba do Afriky, do Nigérie pro jeho sestru např. :-) Teď jsem dostal zase další dva podobné emaily. Nevíte někdo něco konkértního? Chtějí vždy bankovní údaje a že peníze pošlou po dodání apod. Tomu jednomu jsem psal že chci peníze předem a on že už je má připravený v bance a stači že mu pošlu scan toho, že jsem to poslal a hned to pošle. A tak podobně no.. :-)
Setkal jste se někdo s tímto?

Uživatelský avatar
duves
V.I.P člen
V.I.P člen
Příspěvky: 2007
Registrován: 01 led 1970, 01:00
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: podvodnici

Příspěvek od duves » 20 úno 2013, 11:01


brodequin
Nový uživatel
Nový uživatel
Příspěvky: 11
Registrován: 29 led 2013, 18:32

Re: podvodnici

Příspěvek od brodequin » 20 úno 2013, 11:21

když tady je toho tolik, že ani nevím, kde bych to hledal :-) to raději budu spoléhat na takové ochotné lidi, kteří mě odkážou ;-) díky

Uživatelský avatar
spachal
V.I.P člen
V.I.P člen
Příspěvky: 976
Registrován: 01 led 1970, 01:00
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: podvodnici

Příspěvek od spachal » 20 úno 2013, 11:45

Dejte si take pozor na oblibenou "fintu" pri vasem prodeji, hlavne cennejsich veci. "Kupec" je ochotny, komunikuje a nasledne chce poslat penize za vlastni dopravu, kterou si objedna. S tim, ze vam posle o cenu dopravy vyssi platbu za zbozi, ale napred mu jaksi musite poslat platbu za dopravu a potvrzeni, ze je zaplacena ;] ..

Resime to treba na PayPal foru, je to jasny podvod (platba pres Wester Union je uz prvnim zcela jasnym voditkem), je to uz i v Cechach, netyka se jen zahranici. Sice dle meho nazoru na tohle muze nalitnout jen 'temer bezmozek', ale stava se to vzhledem k prumernemu iq populace relativne casto ;].

Tak bacha na to!
PX K20D, UW kanón G10 / Oly C5050, PX Z-20, DA17-70/4, A50/1.4, FA50/1.7, DA18-55, FA28-80, Tamron 70-300, Metz48 + dalsi levna a manualni skla, kompakty & bizuterie

Odpovědět

Zpět na „Jen tak“