Fota na prodej

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Mishak
Nový uživatel
Nový uživatel
Příspěvky: 16
Registrován: 23 led 2012, 20:32

Fota na prodej

Příspěvek od Mishak » 04 říj 2012, 09:05

Zdravím všechny,
Pokud jsem přehlédl podobné téma omlouvám se. Nicméně mě napadlo, že tu spousta lidí umí pěkné obrázky a já jako šéf kreativy menší reklamky často bojuju s nedostatkem fotek na konkrétní téma. A věřím, že někomu na disku mohou odpočívat záběry, které se dají vhodně zužitkovat a i v obří konkurenci mikrobank jsem schopen nabídnout za ně zajímavé částky.

Uvedu příklad:
1. Momentálně třeba sháním image fotku krajiny v podkrkonoší (v popředí zelené louky, dále stromy, a na obzoru hřeben hor, modré nebe)
2. Dále fota "pacientů" pro oblast farmacie - ideálně obéznější, ale fotogenické jedince, s vysokým krevním tlakem ve věku 50 let a výše /polodetaily, celé postavy, různé úhly/- tyhle fotky slouží jako ilustrační na materiálech pro lékaře, takže nehrozí, že je někdo nepovolaný uvidí - ale je k nim potřeba samozřejmě model release.

A tak různě se zjevují nápady na motivy a ne vždy mám chuť to fotit nebo někam kvůli tomu cestovat apod. :)
Takže přemýšlím, zda tu je prostor pro vlákno, kdy by se objevovaly poptávky a mohl by na ně reagovat ten, kdo by si chtěl případně vydělat nějaké peníze.

Michal
Mishak
Fuji X-E2, XF 56/1,2 - XF 23/1,4 - XF 18-55/2,8-4 - Samyang 12/2, stativ Ravelli, záblesky PE DM250Ws, soft/stripboxy, BDs, RogueGrid, radioodpalovače AOKATEC, flashmetr electra a další šrot z amazonu, ebay.

Uživatelský avatar
Google Adsense
Ads Expert
Hlavní Admin

Reklama

Reklama od Google Adsense

Uživatelský avatar
ypres.bass
Významný člen
Významný člen
Příspěvky: 697
Registrován: 01 led 1970, 01:00
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Fota na prodej

Příspěvek od ypres.bass » 04 říj 2012, 13:31

já bych do toho aj šel, ale
a) mám problém něco fotit "nablind" potřebuju vědět k čemu to má být abych to podle toho udělal
b) občas se mi stává že se mi to prostě nedaří a nedaří
c) do konce listopadu jsem zasekaný s diplomkou

Odpovědět

Zpět na „Jen tak“