Nas pohled na "rasizmus", zneuzivani apod.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Vart
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 177
Registrován: 01 led 1970, 01:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Nas pohled na "rasizmus", zneuzivani apod.

Příspěvek od Vart » 30 dub 2011, 07:57

omg, byl to jen vtip! a v reakci na Maru42 ani nebyl OT.. nechapu proc to nekteri berou urazlive nebo osobne, ano vtip tezi z rasisticke tematiky, a co.. jine tezi z blondynek, zidu, nacistu, apd. to ma kazda z techto skupin lidi hned nadavat a stezovat si, at ty vtipy nikdo nepise?? :shock: :lol: .. trochu nadhledu panove

/pardon neco se proste neda vydrzet :)

Presunuto z http://pentaxfriends.eu/viewtopic.php?f ... 573#p48573
Pentax K10D; DA 18-55/3.5-5.6 WR; Sigma 70-300/4-5,6; A100/4 Macro; A50/1,4; A50/1,7; A28/2,8; M40/2,8; Helios 44K-4 (58/2); Vivitar 2x Macro Teleconverter PKA; Mezikroužky PK; Metz 48 AF-1; brašna Lowepro Inverse 200AW; stativ Fancier; Pentax ME Super

Uživatelský avatar
Google Adsense
Ads Expert
Hlavní Admin

Reklama

Reklama od Google Adsense

Uživatelský avatar
yoli
Významný člen
Významný člen
Příspěvky: 704
Registrován: 01 led 1970, 01:00

Re: Ako som sa stal obeťou Nigerijskeho podvodu

Příspěvek od yoli » 30 dub 2011, 09:03

JŠ to úplne blbo pochopil, vôbec to tu nieje o farbe pleti, ani pohrdaním chudoby. Je to o tom, že niekto má dve ruky zdravé, v tom lepšom prípade bude celý deň kopať do betónu, aby dostal max.10€ za roxor z neho, alebo pokradne všetko čo je kovové a nieje 3m v zemi v tom horšom sú špekulanti a paraziti, ktorí sa priživujú na tých pracujúcich, na tých pracujúcich, ktorí vychádzajú od výplaty po výplatu, od tých, ktorým ide z platu 75% na splátky za byt a zvyšok nájom na úžeru bankám, aby mohli samostane žiť, založiť si rodinu a byť pre spoločnosť prospešní PROSPEŠNÍ PROSPEŠNÍ
Osadu a ich zmýšľanie poznáš, asi z bruselských vymývačov mozgov a ochrancov chránených živočíchov. Prečo zarábajúci človek má minuť viac peňazí, aby svoje decko odrodil a vychoval, prečo niekto rozmýšľa ako vyrobiť a niekto, ako len brať a naťahovať ruky, potom následuje týždňová bujará oslava a potom miznu poklopy kanalizácií z ciest....Asi ani netušíš ako sa mýliš, tiež som takto rozmýšľal, ale posledných 10 rokov som viac v kontakte s "prúserakmi" všetkých farieb, kde 80% je cigánov čo nie je klamstvo, ale fakt a keby nemali televízie zakázané v krimi bloku vysloviť slovo róm, cigán, tak by si pochopil. A nie je to o tom, že sú tlačení chudobou, sú tlačení ich spôsobom života ich filozofiou jak ojebať gadža, 100ročné cigánske rozprávky sú práve o tom....Aj medzi cigánmi mám známich, sú to normálni ľudia pracujúci riešiaci každodenné problémi a ich deti sú v škole (základnej, nie osobytnej) nadpriemerné....
JŠ je presne prototyp euroúradníka, ktorý by tu natlačil milióny €, len aby boli ticho, ale nerieši to problém ktorý sa exponenciálne zväčšuje, za ktorý platíme všetci. Neuznávam žiadnu stranu, ani hnutie, ako pospolitosť, nič fašistické, nič etnické a nemám ani na to všetko riešenie, ale viem, že dlho to tak neudrží, ani Brusel, ani náš rozpočet.

Uživatelský avatar
Nový uživatel
Nový uživatel
Příspěvky: 15
Registrován: 01 led 1970, 01:00

Re: Ako som sa stal obeťou Nigerijskeho podvodu

Příspěvek od » 30 dub 2011, 12:04

Prototyp euroúředníka? To jsou novinky :wink: . Pochopil jsem to zcela přesně. Ty si stěžuješ, že cikáni parazitujou na státu, ale nestěžuješ si na úředníky, důchodce apod., kteří jsou státu mnohem větší zátěží. Tady nejde o to, jestli máš pravdu, ale že si vybereš problém, který prakticky problémem není a skutečné problémy přehlížíš. Chceš řešit státní rozpočet? Dej každému, kdo není postižený dávky na úrovni existenčního minima (3.000,- Kč měsíčně) a tím myslím všechny dávky včetně starobních důchodů, zruš dotace, zpoplatni zdravotnictví a vyšší školy a je spravedlivě vyřešeno a stát nebude vědět co s penězi. Nerad bych se mýlil, ale tipl bych, že bys asi (spolu s dalšími, kteří si dnes stěžujou na cikány) křičel, jak jseš diskriminován proti bohatým. Mimochodem co být trochu osobnější a prozradit, co děláš a čím jseš konkrétně prospěšnější státu než cikán, který na něm parazituje (když už mluvíš o té prospěšnosti).

Uživatelský avatar
yoli
Významný člen
Významný člen
Příspěvky: 704
Registrován: 01 led 1970, 01:00

Re: Ako som sa stal obeťou Nigerijskeho podvodu

Příspěvek od yoli » 30 dub 2011, 12:19

Stále melieš svoje asi som sa Ťa dotkol čo už. Nemá zmysel sa s Tebou baviť, ak dôchodcov označuješ, ako parazitov, vycuciavačov....oni celý život pracovali a z ich výplat išli odvody na terajšie dôchodky...Buď zdravý a šťastný.

Uživatelský avatar
rovr
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 223
Registrován: 01 led 1970, 01:00
Bydliště: Brno

Re: Ako som sa stal obeťou Nigerijskeho podvodu

Příspěvek od rovr » 30 dub 2011, 12:37

Můžeme mít (a máme) různé názory na život, politku, náboženské vyznání, atd ... ale zde jsme proto, co nás spojuje a to je focení. Držme se toho, a bude nám zde dobře. :-)
K5, BG4, K200D, P DA12-24, P DA18-55 AL II, P DA55-300, TA 17-50/2.8, METZ48

Uživatelský avatar
yoli
Významný člen
Významný člen
Příspěvky: 704
Registrován: 01 led 1970, 01:00

Re: Ako som sa stal obeťou Nigerijskeho podvodu

Příspěvek od yoli » 30 dub 2011, 12:39

Tak je, prosím admina o...už vie čo :)

Uživatelský avatar
smik
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 109
Registrován: 01 led 1970, 01:00

Re: Ako som sa stal obeťou Nigerijskeho podvodu

Příspěvek od smik » 30 dub 2011, 13:06

Myslím, že jsou to debaty o prdu a politiku bych sem netahal, protože bych se mohl nas..t.
Za mě můžu říct jedině tolik. Bez problémů půjdu bydlet do paneláku plných úředníků. Rozhodně nepůjdu bydlet do paneláku plném Romů. Stát bych do toho netahal. Teď si každý o mě může myslet že jsem rasista a svým způsobem bude mít pravdu. Tož asi tak.

Uživatelský avatar
Želvák Bob
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 336
Registrován: 10 bře 2011, 11:45
Bydliště: Brno

Re: Ako som sa stal obeťou Nigerijskeho podvodu

Příspěvek od Želvák Bob » 30 dub 2011, 14:42

1) díky za upozornění na Nigerijský podvod - těhto článků není nikdy dost
2) ten vtip sem fakt nepatřil (jakkoli je pravdivý a v širším kontextu s tím vysvětlením sem i zapadá)
3) naivita až příliš nebezpečná - tak bych nazval příspěvky JŠ. Bohužel píše natolik neobjektivně až fanaticky zaslepeně, že mu mohu popřát jen, aby byl pár let nucen prožít v lokaci se zvýšeným výskytem této komunity. Možná by se mu poté otevřely oči. Machrování o tom, že vydělá a státu odvede více, než většina ostatních je jako argument také dost pochybný.

Toť vše.
... sváteční cvakal a zběsilý pilot autobusu a VW buggy ...

Uživatelský avatar
Mara42
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 476
Registrován: 10 bře 2011, 19:55

Re: Ako som sa stal obeťou Nigerijskeho podvodu

Příspěvek od Mara42 » 30 dub 2011, 15:44

Lidi státu dluží 200 000 Kč... v tom případě i můj pes, ten jen leží na území České republiky a hovno dělá.
Jen je bohužel pravda, že ti bílí ve vládě ukradnou asi nejvíc. Hned za něma jsou vyžírky (pochopitelně i určitý procento z Čechů, kterých je tady většina).

Nevím, proč vyzýváte yoliho, aby o sobě upřesnil určitý informace, když ze slušnosti by jste to měl udělat první. Jestliže se Vás zeptám na jméno, bude slušné Vám nejdříve sdělit to mé.
Naposledy upravil(a) Mara42 dne 30 led 2018, 11:54, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
bigfoot
V.I.P člen
V.I.P člen
Příspěvky: 956
Registrován: 01 led 1970, 01:00
Bydliště: mlecna draha
Kontaktovat uživatele:

Re: Ako som sa stal obeťou Nigerijskeho podvodu

Příspěvek od bigfoot » 30 dub 2011, 17:22

yoli píše:ak dôchodcov označuješ, ako parazitov, vycuciavačov....oni celý život pracovali a z ich výplat išli odvody na terajšie dôchodky...
prosim nepis o tom, o com nemas ani paru. Dochodkovy system ktory tu uz davno funguje nie je zalozeny na sporeni - odvody terajsich dochodcov nesli na dnesne dochodky!
System funguje tak, ze kazdy pracujuci si zivy svojho dochodcu. Terajsie odvody idu na terajsie dochodky, odvody dnesnych dochodcov isli na dochodky vtedajsich dochodcov. Pokial nepochopis tento fakt, nepochopis preco je tento system zly.

Hanigal >> prepac, za svojim nazorom si stojim, ked po tebe chcu najprv tovar s tym ze potom zaplatia tak to smrdi. A potvrdeniek z banky a podobnych akoze dokladov si v PS narobis kolko chces. Pojem vinkulácia velmi dobre poznam a v obchodnom styku funguje uplne inak.
...K10+K5...
a rozne serepeticky

Uživatelský avatar
Nový uživatel
Nový uživatel
Příspěvky: 15
Registrován: 01 led 1970, 01:00

Re: Ako som sa stal obeťou Nigerijskeho podvodu

Příspěvek od » 30 dub 2011, 18:23

Pánové, zjevně si nerozumíme. Pokud napíšete, že se cikáni neumí chovat, je mi to jedno a možná s vámi i budu souhlasit. Pokud ale píšete, že parazitují na státu, zdá se mi to, za situace, kdy na něm parazituje většina z nás (a často více), trochu pokrytecké.

Mara42: Znáš asi bohatý důchodce, protože jenom malá menšina odvede na sociálním (a to opomíjím, že sociální není jenom na důchody) více než je důchod. Od yoliho jsem chtěl osobní informace proto, protože se o sobě zjevně domnívá, že je pro stát větším přínosem než nějaký cikán, tak abychom se přesvědčili. Já si tohle o sobě nemyslím (hlavně by mě o tom ani nenapadlo přemýšlet), proto nemám o čem přesvědčovat.

cport: K tématu. V Nigérii jsem nikdy nebyl :wink: .

Uživatelský avatar
Forhend
Nový uživatel
Nový uživatel
Příspěvky: 3
Registrován: 01 led 1970, 01:00

Re: Ako som sa stal obeťou Nigerijskeho podvodu

Příspěvek od Forhend » 30 dub 2011, 18:48

Pánové, pánové, kam jste se to tady dostali??? Žasnu! Běžte na Novinky nebo Idnes, tam si primitivové navzájem nadávají a snaží se řešit tyto "ZÁSADNÍ" věci, které stejně neovlivní...
Jenom jsem chtěl dodat, že lumpové jsou i na speciálních fórech a je si proto dávat setsakramenský pozor a nevěřit nikomu a obzvláště z daleka! Proč asi...:-)

Uživatelský avatar
yoli
Významný člen
Významný člen
Příspěvky: 704
Registrován: 01 led 1970, 01:00

Re: Ako som sa stal obeťou Nigerijskeho podvodu

Příspěvek od yoli » 30 dub 2011, 19:59

Každý je tu expert na všetko. Nie som ekonón a stále na rozdiel od vás píšem stále iba o jednom o neprispôsobyvých občanoch, kde prevažná väčšina sú cigáni, nie o systéme štátnom, ale o systéme myslenia nás obyčajných ľudí a ľudí od stola niekde v riti západnej.
Tak sa ráno v.jebme vstávať do práce čo to spravý. Prestaňme platiť dane, nájom....Začnime ničiť všetko okolo nás, všetko načo sa nalepí magnet zrušme, odrežme odovzdajme do zberu. Deti posielajme na páchanie trestnej činnosti však nič im nemôžu a hlavne nadávajme, že nám štát nič nedá.
Som z východného slovenska naštastie nie zo spiša ale aj u nás je ich jedna tretina mesta a neviem si predstaviť, ako to pôjde ďalej, už teraz mesto vyzerá dezolátne po nájazde zberačov. Opakujem nie som rasista vo svojej podstate som pacifista, aj keby v osade boli bieli, žltí, červení, fialoví, transparentní to je jedno ide o to, že ich krédom je brať brať brať a ničiť. Známa pracuje s deťmi z týchto osád v špeciálnej škole učí ich, no učí ich základným hygienickým potrebám, lebo ich rodičia nato zvysoka kašlu, kašlu čo bude potom a aj väčšina učiteliek prístupuje k týmto deťom, ako ku niečomu strašnému a práve tu je podľa mňa základ, ako nato. Nech tam idú aj z mojích peňazí euráky, lebo keď ich rodičia majú byť príkladov a vzorom tak to dovidenia. Ich rodičia čakajú iba na dávky, ktoré z 50% celkového mesačného obnosu končí u úžerníka ktorý keby chcel, tak vyhrá voľby v 25t meste, ale on má rozum a zarába ešte aj na hlasoch z osady a predáva ich. Polícia nič nezmôže, lebo sami nepôjdu bonzovať a svedčiť, vedia čo ich čaká a tak sa úžera "toleruje" nevidí sa, ale ľudia pred poštou keď sú dávky to vidia...Tí ktorí nie sú úplna spodina, tí sa vyberú do anglicka iba za jedným účelom a to poberať dávky, šikovnejší ich poberajú aj tu aj tam. Potom prichádzajú domov na autách s pravostranným riadením a normálny človek len závidí, lebo celý život drie jak vôl, všetko si platí a nestíha plátať staručkú felíciu. Oni sa navyše vracajú, ako po nejakom psychologickom cvičení sebavedomia, tam im neskutočne narástu krídla a dovoľujú si raz tak, sú nervózni, lebo po tom čo ich v zahraniči prekukli tu poberajú smiešne peniaze a karty čo si zadovážili tam neúnavne strkajú do bankomatov v nádeji, že aj tento geniány nápad bude fungovať stále...Je toho veľa čo v človeku vrie pri týchto parazitoch a je jedno akej sú farby ja som sa stretol na 98% s hnedou preto používam na 98% slovo cigán aj keď medzi bielymi sú parazity
Je jedno kto si čo si. Umývaj sa aspoň raz do týždňa, nájdi si prácu, keď ju nemáš, lebo doba je ťažká a ty nemáš ani základnu skončenú, tak nekradni, neobťažuj dôchodcov a aj ľudia ťa budú brať, ako tvora nie ako zviera a môžme takto fungovať v jednom meste, štáte. Demografická krivka mňa osobne vôbec netrápi lebo niesom rasista, kľudne budem menšina medzi cigánmi, ale má to obrovské ALE, ktoré som v momentálnej sociálnej dobe dostatočne opísal. Ani ja by som teraz nešiel do bytovky plnej smradľavých cigánov v strachu o svoju rodinu, jak fyzicky, tak hygienicky, to neznamená, že som rasista, keby to boli asociáli biely smradľaví odpoveď je tá istá. Keď sa na tom niekto pozastaví asi nemá všetko v hlave pokope.
Všimli ste si, ja píšem stále iba o tom jednom čo odštartoval môj pozerám nevhodne vložený vtip na Marov príspevok. Nepíšem o vyššej forme zlodejiny študovanými prevažne belošským etnikom, nepíšem o Amare, Federálnej banke ani o naších politikoch a ich len miliardové zlodejiny, ktoré stále boli a asi aj budú. Píšem o tom čo mne, ako normálneho našťastie zamestnaného človeka vadí, čo dennodenne vidím a čo vo mne zviera peste a cítim sa taky bezmocný..
Tak čo? Prestaneme všetci pracovať, či sa o nás tiež tak postará štát??? Nemusím mať foťák, PC, auto, mne stačí strecha nad hlavou, úsmev na ženenej tváry, zdravé deti a niečo pod zub....toto všetko dnes naši paraziti majú, lebo sú iní a kto má iný názor je rasista sa konečne zobudme. A tí čo stále nechápu o čom som písal, vrelo uvítam a prevediem naším krásnym mestom Trebišov, hlavne južnú časť, kde je osada a kde mám známych, ktorý žijú v úplnej blízkosti osady, ktorých domy už nemajú žiadnu predajnú hodnotu.
Chcel som ešte pridať dojčiacu cigánku do 18r. s cigou v papuli, ale asi by sa niekto chytil jej bradavky a spravil zo mňa uchyla.
Myslite si čo chcete je mi to jedno ja viem svoje. Budte zdravý, štastný a roznofarebný.

Edit: vysoko si uvedomujem, aká je tenká hranica medzi nespokojnosťou a nenávisťou, aké rôzne následky môže takéto reakcie vyprovokovať obyvateľstvo, ktoré žije v úplnej blízkosti naších neprispôsobyvých. Videl som, ako obyčajní ľudia (babky, dedkovia) vyšli pred bráničky a pridali sa k pochodom, ktoré Pospolitosť robila na Spiši, lebo boli jediní ktorí sa verejne poukazovali na kriminalitu, násilie a zlodejinu v tomto regióne, boli ich nejakou spásou kto s nimi cíti.......toho sa ja dištancujem, takto sa začínajú strašné veci, lebo nič nie je horšie, ako zneužívať ľudskú zlosť, psychozu davu a k tomu zasraných mladých extrémistov, ktorý nemajú žiaden vzor, ako sa nejak zviditeľmiť a byť v skupine za pre nich "dobrú vec".

Uživatelský avatar
ByWondra
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 375
Registrován: 01 led 1970, 01:00
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Ako som sa stal obeťou Nigerijskeho podvodu

Příspěvek od ByWondra » 01 kvě 2011, 09:18

Želvák Bob píše:... mu mohu popřát jen, aby byl pár let nucen prožít v lokaci se zvýšeným výskytem této komunity. Možná by se mu poté otevřely oči. ...

Nevím, ale myslím, že je to úplně naopak. žít poblíž uměle vytvořené komunity, která vznikla z příčiny existujícího rasismu, ti oči neotevře, ale naopak zavře.

Zvířecí chování máme v sobě všichni, což plně dokazuje minulost i současnost. Nevim, jestli bych si vybral mít v sousedství hospodu, kde se scházejí cikáni, nebo tu, kde náckové.

Nezaměňujme, prosím, příčiny a následky.
K-5, K200; S10-20/4-5.6, T17-50/2.8, S50-150/2.8, Pen540, Metz48 ...
|Fotoreporty|

Uživatelský avatar
smik
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 109
Registrován: 01 led 1970, 01:00

Re: Ako som sa stal obeťou Nigerijskeho podvodu

Příspěvek od smik » 01 kvě 2011, 09:20

JŠ píše: Od yoliho jsem chtěl osobní informace proto, protože se o sobě zjevně domnívá, že je pro stát větším přínosem než nějaký cikán, tak abychom se přesvědčili. Já si tohle o sobě nemyslím (hlavně by mě o tom ani nenapadlo přemýšlet), proto nemám o čem přesvědčovat.
Mě o tom taky nenapadlo nějak zvlášť přemýšlet. Na druhou stranu si o sobě myslím, že jsem pro stát větší přínos než drtivá většina "nějakých cikánů". :wink:

Odpovědět

Zpět na „Jen tak“