Vtipy

Moderátor: Moderátoři

Re: Vtipy

Příspěvekod TomášFencl » 05 kvě 2017, 07:36

Zmlácená žena u doktora: Pane doktore, manžel je hrozně strašně hodnej, ale jednou za čtrnáct dní vyrazí s kamarádama na pivo a pokaždý, když se vrátí opilej, tak mě šíleně zmlátí.
Doktor: Opravdu pokaždý vás zbije?
Žena: Opravdu...pokaždý.
Doktor: Fajn, předepíšu vám heřmánkový čaj a jakmile manžel vezme za kliku, začněte ho kloktat.
Po čtrnácti dnech: Pane doktore, ten heřmánek opravdu zabírá. Kloktala jsem, a manžel si mě ani nevšimnul.
Doktor na to: Já tušil, že bude stačit držet hubu!
Tomáš
K20D, DA*16-50/F2.8, DA*50-135/F2.8, AF-540FGZ, C-PL Marumi DHG
TomášFencl
Moderátor
Moderátor

Reklama

Google
Generovaný uživatel
Hlavní Admin

Příspěvekod TomášFencl » 05 kvě 2017, 07:37

Sedí blondýnka a brunetka u televize a dívají se na film.
Brunetka povídá: Hele,vsadíme se jo? Já sázím, že ten chlap skočí.
Blondýnka: Tak jo já sázím že neskočí. Dali 100 Kč na stůl a ten chlap skočil.
Jenže brunetka řekne: Hele já ten film už viděla a věděla jsem to.
A blondýnka nato: No,já ten film taky viděla, ale myslela jsem, že podruhý už neskočí!
Tomáš
TomášFencl
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod TomášFencl » 05 kvě 2017, 07:37

Jak se vykroutit z ožehavé otázky:
Ona: „Jaké jsou podle tebe ideální míry?“
On: „1648-1815-1919; vestfálský – pařížský – versaileský.“
Tomáš
TomášFencl
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod TomášFencl » 05 kvě 2017, 07:57

Letošní pomlázka nepatřila k těm nejvydařenějším. Byli jsme s rodinou na chalupě, tak jsem šel koledovat, abych utužil sousedské vztahy. Přidal jsem se k většímu houfu koledníků, ve kterém se bohužel vyskytoval i zvídavý soused Maryš.
"Poslouchej, študovanej," povídá Maryš:
"Ty seš nějakej ten symbololog, co se vyzná v těch starověkejch tradicích..."
"Dá se to tak říct," pokrčil jsem rameny a v duchu proklel Dana Browna.
"Jak je to teda s těma Velikonocema, jako doopravdy?"
"Kristus vstal z mrtvých, bohužel..." zamručel jsem.
"Ne, já myslím ty pohanský tradice, ty tajemný symboly... Odkud se třeba vzala pomlázka? Já jsem slyšel, že jako symbolizuje... tento. Víš, co. Plodnost."
"To je pravda," usmál jsem se:
"Pomlázka vychází z tradičních jarních svátků uctívačů frýžské bohyně Kybelé, populární i ve starém Římě. Její kněží se tenkrát zohavovali poměrně zajímavým způsobem - uťali si pyj i s moudím a pak ho v náboženské extázi vzali do ruky a běhali s ním po ulici."
"Pyj... to jako chuj?!" podivil se Maryš.
"Ano, kněží bohyně Kybelé navíc neskončili jen u toho - byli to vlastně transsexuálové..."
"To jako... buzeranti?" podivil se Maryš.
Chlapi z JZD zachmuřeně pohlédli na pomlázky, které třímali v rukou, pak jeden na druhého a nakonec na mne.

Na skládce v rokli je ticho a klid. Asi tu ještě chvíli zůstanu. Sanitku si zavolám až ráno.
Tomáš
TomášFencl
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod alda » 05 kvě 2017, 18:10

Sedí chlap v křesle, popíjí kávu a sleduje film v TV. Zazvoní zvonek, vstane a jde otevřít.
Za dveřmi stojí malá smrtka s malou kosou na rameni a povídá, přišla jsem si pro tvého křečka.
Chlap se rozmáchne nohou, smrtku nakopne až odletí ke schodům řkouc, táhni mrcho! A jde si
sednout zpět k televizi. Za chvílí opět zvoní zvonek. Chlap jde zase otevřít, za dveřmi stojí velká
smrtka s velkou kosou přes rameno a vedle ní malá smrtka ukazuje rukou na chlapa, to je on...
alda
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod TomášFencl » 11 kvě 2017, 13:50

Povídá Khon Roubíčkovi, jak tak jde jednou po ulici a najednou vidí na zemi stokorunu. Chvíli váhá, jestli ji zvednout nebo ne, protože je zrovna ten jejich šábes a nesmí se nic rukama dělat. Tak tam tak stojí a začne se modlit, aby Bůh udělal nějaký zázrak... Roubíček napjatě prej... a co, udělal zázrak... Khon na to s klidem, že jo... že se najednou rozhlídl a všude okolo šábes, jenom metr kolem něj obyčejný úterý.
Tomáš
TomášFencl
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod TomášFencl » 11 kvě 2017, 13:52

Na turistu, procházejícího se po malebných uličkách Belfastu, vyskočilo podezřelé individuum s otázkou:
„Hej, frajer, si katolík nebo protestant?“
Turistovi je v té chvíli jasné, že když řekne katolík a individuum je protestant, tak ho odpráskne. To samé mu hrozí, pokud řekne protestant a individuum je katolík. Nakonec ho osvítí spásná myšlenka a tak odpoví:
„Ani jedno, ani druhé. Já jsem totiž Žid.“
Po těchto slovech individuum odjistí bouchačku a radostně prohlásí:
„Tak to já jsem nejšťastnější Arab v celém Irsku!“
Tomáš
TomášFencl
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod wookie » 15 kvě 2017, 14:35

Pre pobavenie, prišiel mi náhradný diel v " krabičke " :D
Už ked to stalo 29,50 tak nech to tak aj tak vyzera.
Přílohy
IMG_4697.JPG
IMG_4697.JPG (315.02 KiB) Zobrazeno 1368 krát
wookie
Nový uživatel
Nový uživatel

Příspěvekod TomášFencl » 21 kvě 2017, 19:33

Pro ty dříve narozené, kterým možná není úplně jasné, jak funguje Facebook.

Snažím se nyní získat přátele obdobným způsobem jako na Facebooku. Každý den chodím ven a vyprávím kolemjdoucím, co jsem jedl, jak se cítím, co jsem dělal předchozí noc a co budu dělat zítra večer. Pak jim rozdávám fotky mé rodiny, mého psa a moje fotky, jak pracuji na zahradě a trávím čas v bazénu. Také poslouchám jejich rozhovory a říkám jim, že je miluji.
A funguje to.
Už mám tři přátele: Dva policisty a psychiatra.
Tomáš
TomášFencl
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod alda » 21 kvě 2017, 22:55

Ty vole, to je síla :mrgreen: ale přesně to vystihuje situaci: někdo si nafotí, jak kloktá řitním otvorem,
a dostane se mu od přátel upřímného obdivu -to se mi líbí :lol: ...
alda
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod TomášFencl » 30 kvě 2017, 10:17

Scházeli se pravidelně na oběd v parku čtyři rabíni - Finkelstein, Rosenblum, Ábeles a Herschel. Každý den, za každého počasí, usedli v altánu a nad jídlem debatovali o nejrůznějších palčivých teologických otázkách - o původu Boha, o významu kapitol Starého zákona, o výkladu Tóry, o slanosti slanečků... Jenže debaty vždycky skončily stejným způsobem - rabi Herschel zůstal se svým názorem sám proti zbývajícím třem. Ale to už je podstata diskuzí, že ano.
Nicméně jednou, při zvlášť důležité debatě, to znovu skončilo Herschel proti třem ostatním. A rabi, chudák, z celého srdce věděl, že tentokrát má pravdu on. A neschopen je sám přesvědčit, zaklonil hlavu, upřel oči k nebesům a zvolal:
"Ach, Hospodine, já vím, že tentokrát mám pravdu já a ti tři přede mnou se mýlí! Dej nám znamení, že mám pravdu!" A sotva to dořekl - ze stolu spadl hrneček rabiho Finkelsteina. Takový hezký, naleštěný porcelán, no ještě že se nerozbil.
"Ha! Viděli to, pánové? Viděli? To je znamení!"
Finkelstein zvedá hrneček a nepřesvědčeně povídá: "No já jim nevím, Herschel. Pravda, ten hrneček spadl, ale já nešika ho měl úplně na kraji, a co já vím, někdo mohl drcnout nohou do stolu..."
Herschel se zachmuří. Co jiného by je ještě mohlo přesvědčit? Znovu se tedy zakloní, div mu neškubne v zátylku, a zvolá:
"Ach, Hospodine, já skutečně vím, že ty víš, že zde mám pravdu já a ti tři se mýlí! Dej nám znamení!" A sotva to dořekne - do té doby jasná obloha potemní, rozezní se hromy, blesky z čistého nebe, s tím by ani meteorologové nepočítali.
"Viděj to?! Viděj to?! To je znamení!" volá Herschel. Nicméně Ábeles jen s mírně pokrčenými rty zakroutí hlavou.
"Teda, já jim nevím, Herschel. Přeci jen, je léto, takové náhlé bouřky jsou na denním pořádku."
Herschel už zoufale znovu zakloní hlavu, ovšem stihne se jen nadechnout, než zahřmí přímo nad altánem, a z nebes se ozve hluboký, hřmící, dunivý hlas:
"Rabi Herschel má pravdu!"
A sotva hlas dozní, zmizí i bouře a tmavá obloha, zase je hezký letní den. Rabi Herschel už vítězoslavně kouká na ty tři, ale oni se pořád tváří nenaloženě!
"Vy malověrní! Copak zpochybňujou slova Hospodina?"
A Robenblum jen s klidem propojí prsty rukou.
"Co jich to napadá, Herschel, to bychom si nedovolili. Ovšem teď je to tři proti dvěma."
Tomáš
TomášFencl
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod TomášFencl » 05 čer 2017, 06:37

Babka si vybírá v bance peníze a slečna na prepážce jí říká:
-Pani, ale na zadní straně, tam dole, se musíte také podepsat!
-A co tam mám napsat, dcérenko moje?
-No normálně, tak jako se podpisujete na dopisy.
A babka napsala:
-Všechny vás pozdravuji a líbám. Vaše babka.
Tomáš
TomášFencl
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod TomášFencl » 05 čer 2017, 06:41

Spolužáci
Už jste se někdy zadívali na druhé lidi stejného věku s tím divným pocitem: "Snad nevypadám tak staře?"

Jestli ano, tak tenhle se vám bude určitě líbit!

Seděla jsem v čekárně svého nového zubaře a prohlížela si to tam. Zahlédla jsem i diplom, který uváděl celé jméno svého majitele. Najednou jsem si vzpomněla - vysoký, hezký, tmavovlasý kluk stejného jména se mnou chodil na gympl, už je to nějakých 40 let. Že by to byl tentýž chlapík, na kterého jsem tehdy měla tajný zálusk?
Když jsem ho však uviděla, rychle jsem podobné myšlenky zahodila. Tento téměř plešatý, prošedivělý muž s vrásčitým obličejem, ten byl příliš starý, než aby mohl tehdy být mým spolužákem. Nebo - že by?
Poté, co mi prohlédl zuby, jsem se ho zeptala, jestli nechodil na gymnázium Klementa Gottwalda.
"Ano. Ano, chodil jsem tam. Byl jsem jedním z nejlepších," zapýřil se.
"A kdy jste maturoval?" zeptala jsem se.
Odpověděl: "V šedesátém šestém. Proč se ptáte?"
"Tak to jste byl v mé třídě!" Prohlásila jsem nadšeně.
Pozorně si mě začal prohlížet. A pak se ten hnusný, starý, vrásčitý chlap zeptal:
"A co jste nás učila?"
Tomáš
TomášFencl
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod TomášFencl » 05 čer 2017, 14:08

Je to jako vtip, ale takhle to vlastně léta funguje ..

Říká mladý lékař staršímu kolegovi:
"Těch chorob je tolik, jak je mám poznat?“
Zkušenější lékař se usměje a říká:
"Přijde kuřák, řekneš mu, že to má z kouření. Ožralovi, že z chlastu. Přijde tlusťoch, hodíš to na obezitu. U chcípáka na podvýživu. Když v práci dře nebo je sportovec, tak to prohlásíš za přetížení nebo přetrénování. Usedlému řekneš, že je to z nedostatku pohybu. Mladému, že jde o růstové problémy. Starému, že je to ve stáří normální. A co máš říci masožravým, vegetariánům, opáleným a neopáleným, to už snad chápeš sám, vždyť na co bys jinak měl ten čerstvý diplom. Vyúčtuješ si měření krevního tlaku a poplatky a hlavně mu nakonec předepíšeš hrst prášků od nejlépe platícího dealera. Když přitom bude remcat, že mu minule po těch prášcích bylo hůř a že mu nepomáhají, tak mu řekneš, že lékař jsi ty a ne on, že musí něco vydržet, že začnou zabírat až po delším čase, že je určitě bral nepravidelně nebo že je asi zapíjel alkoholem a ať je určitě bere dál. Když bude hodně otravný, vyměníš mu je za prášky od druhého nejlépe platícího dealera, poznamenáš, že tyto už jsou ty vůbec nejlepší, že jsou ze Švýcarska a budeš se u toho tvářit, jako bys mu je platil ze svého."
Mladý:
"No ale co když přijde zcela průměrný nekuřák?"
Zkušený:
"No potom ho, podle své nálady, buď prohlásíš za hypochondra a vyhodíš ho hned nebo řekneš, že je to psychosomatické a přihraješ ho kamarádovi psychiatrovi."
Mladý:
"Ale co když se ho ani potom nezbavím?"
Zkušený:
"V takovém případě ho pošleš na kolečko odborných vyšetření. A máš od něj pokoj nejmíň na rok. A kdyby i to náhodou přežil a ještě se k tobě vrátil, už bude dávno mít jiné starosti, nevzpomene si ani, jak se jmenuje, natož aby tě otravoval, že chce nějakou diagnózu a léčbu."
Mladý:
"Díky za rady, nepochybně ze mne bude také výborný lékař."
Tomáš
TomášFencl
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod cocik » 05 čer 2017, 20:16

to není vtip ... ALE dost často smutná realita
Sony A7R II
FE 16-35 F4 ZA OSS Vario-Tessar T*, FE 24-70 F4 ZA OSS Vario-Tessar T*, FA 31mm F1.8 AL Lim., FE 55 f/1.8 ZA Sonnar T*, Zeiss Batis T* 85 f/1.8, Meyer Optic Orestegor 200mm/f4, Kenko Pz-AF 1.5x SHQ, Sigma 100-300 f/4 EX DG APO
cocik
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel

PředchozíDalší

Zpět na Jen tak