Vtipy

Moderátor: Moderátoři

Re: Vtipy

Příspěvekod TomášFencl » 19 čer 2017, 12:18

V kupé vlaku nás sedělo pět a na další zastávce k nám přistoupila mladistvě vypadající dáma s chlapcem, který jak se později ukázalo – nebyl syn, ale vnouček. Spořádaně jsme oba dva pustili na místa, která i navzdory špinavým oknům umožňovala hezký výhled na ubíhající, takřka jarní krajinu.
Chlapec chvíli pozoroval okolní svět. Ten ho ale omrzel, a tak začal očima těkat po kupé, až ho na stěně zaujala sprejem vyvedená kresba, které jsme si my dospělí ani nevšimli. Na umakartovém podkladu se skvěl červený kosočtverec s čárkou uprostřed. K dokonalému provedení měl daleko, ale malba svůj účel splnila, protože každý bezpečně poznal, o co se jedná. Až na malého chlapce.
„Babí, co je to tam namalovaný?“
Pro něj neznámý druh „Smajlíka“ ho zřejmě zaujal.
„Kde myslíš Kubíku?“
„No přece naproti nám, na stěně.“
Ukázal chlapec na nestydatou malůvku. Na čele jí vyskočila ustaraná vráska. I my ostatní zpozorněli a se špatně skrývanou škodolibostí vyčkávali, jak se ta dobrá žena se zapeklitou situací popere. Prala se statečně.
„To je… to je…“ přemýšlela usilovně, čím ukojit vnoučkovu zvědavost, až ji osvítil duch svatý.
„To je přece dráček!“ zašvitořila s líbezným úsměvem a nás, škodolibce, obdařila vítězoslavným pohledem. Zdálo se, že trapas je zažehnán, atmosféra v kupé se opět uvolnila a všichni přítomní se vrátili ke svým myšlenkám.
Ne však chlapec.
„Jakej dráček, babi? Myslíš jako ten na pouštění?“
Babička, čelíc další zvídavé otázce, nešťastně vzdychla a očima k nám vyslala signál SOS. Nikdo jí však záchranné lano nehodil.
„No ano, Kubíku, takovej co ti udělal táta na podzim, pamatuješ?“
Improvizovala statečně. Chlapec se zamyslel. Tak dráček, hmmm.
„Hele babi a nepotřebuje ten dráček vocas?“
Dvěma spolucestujícím už cukaly koutky úst a paní začala rudnout.
„Tenhle dráček asi ne“, hlesla babička.
„To je divný, každej správnej dráček by si vocas zasloužil,“ mudroval vnouček.
„Tak tenhle ho nemá!“ odsekla mu babička. Očividně jí docházela trpělivost i fantazie.
Mladý se ale nedal a bezděčně utahoval šrouby.
„Babi a ty máš dráčka?“
Babi polil pot a polovina kupé se odebrala na chodbu, odkud se ozývaly salvy dosud zadržovaného smíchu.
„Já už dráčky nepouštím,“ odpověděla ta dobrá žena žalostně.
„Protože už dráčka nepotřebuješ!“ triumfoval chlapeček a zbylé osazenstvo propuklo v řehot.
Babička se blížila infarktu a vnouček dál bezelstně rozvíjel svou ďábelskou teorii:
„Ale když jsi ještě dráčka mívala, tak jsi vocas chtěla, ne?“
To už smíchy slzelo celé kupé i chodba před ním. Na nebohou ženu to ale bylo příliš a bouchly saze.
„Chováte se jako primitivové!“ rozječela se na nás. „Čemu se smějete? Jak asi vypadám před tím klukem?!“
Nenápadná studentka v brýlích, která seděla naproti, poprvé zvedla hlavu od své učebnice, a do nastalého ticha ke všeobecnému zděšení pravila:
„Jako dráček?“
Žena sklapla čelist a chvíli na dívku konsternovaně hleděla. Pak ale pochopila význam sdělení i trapnost svého výstupu a začala se smát. Postupně se k ní přidali i ostatní cestující i s kloučkem, který sice nevěděl, čemu se směje, ale smál se o to upřímněji.
„Máte pravdu, chovala jsem se jako dráček,“ soukala ze sebe ta žena, co jí bránice dovolila. Vlak zabrzdil v konečné stanici a lidé začali vystupovat.
Loučili se slovy, tak se mějte paní a ty taky draku…
Tomáš
K20D, DA*16-50/F2.8, DA*50-135/F2.8, AF-540FGZ, C-PL Marumi DHG
TomášFencl
Moderátor
Moderátor

Reklama

Google
Generovaný uživatel
Hlavní Admin

Příspěvekod TomášFencl » 19 čer 2017, 12:34

Obvykle vtipy tohoto druhu nepředávám, ale tenhle je celkem pravdivý:
Sedí Ahmed v Berlíně u řeky, špinavej, v roztrhanejch šatech, zkažený zuby a chytí zlatou rybku. Klasika. Tři přání atd.
Ahmed se zamyslí a říká:„Rybko, chtěl bych mít krásný zuby, jako lidi tady.“
Blik! A sedí v zubařském křesle a zubař pilně pracuje. Ahmed mu povídá, že nemá peníze a zubař na to, že je to placený z evropskejch fondů.
Jako druhé přání říká, že nechal doma svoje ženy, děti a rodiče a chtěl by s nimi hezky bydlet. Blik! Sedí v přijímacím pokoji vybavené vily a na stole čeká na jeho podpis smlouva, že vilu hrazenou z fondů EU pro uprchlíky v rámci „programu o slučování rodin“ přebírá do užívání.
Ahmed se zamyslí a jako třetí přání říká, že by chtěl bejt modrookej blonďák jako Němci. Blik!
Z Ahmeda je modrookej blonďák se zkaženejma zubama, a sedí v roztrhanejch šatech v Berlíně u řeky. Tak se ptá rybky, co to má bejt?"
Rybka mu odpovídá:
„Jseš bílej, tak se koukej starat sám!“
Tomáš
TomášFencl
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod alda » 19 čer 2017, 16:17

Ahmed-přesně :mrgreen:
alda
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel

Příspěvekod marian_r » 20 čer 2017, 14:31

Manželka večer na gauči u televize říká manželovi: "Prosím tě, řekni mi něco, abych si připadala jako žena". Manžel se krátce zamyslí: "Zase jsi blbě zaparkovala".

Sedí dvě holčičky na zídce, jedna je hodná, druhá zlá a obě plivají na lidi, co chodí pod nimi. Zlá holčička se trefila dvakrát a hodná holčička třikrát.
A tak zase jednou zvítězilo dobro nad zlem!
marian_r
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod velislav » 20 čer 2017, 17:48

Stretnú sa dvaja Slováci.
Ahoj, ako sa máš?
Ahoj, dobre.
Ty sviňa!
velislav
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod TomášFencl » 26 čer 2017, 16:28

Vejde pán do realitní kanceláře a koktá: „J-j-já b-bych si chtěl ko-koupit dům, co máte?”
„Pane, jak na vás koukám, tak pro vás asi nic,” zhodnotí ho úředník.
Koktavec se nenechá odradit a ukáže na jeden obrázek v katalogu: „A co t-tenhle?”
„Ten je za šest milionů,” oznamuje úředník. „Na ten určitě nemáte.”
Zákazník ukazuje dál: „A ten-hle?”
Úředník vrtí hlavou a povídá: „Ten je za deset milionů.”
Pán ukáže na největší obrázek a praví: „J-já si vezmu t-tenhle.”
„Ale pane, ten stojí dvacet milionů!” upozorňuje ho úředník. „Máte na něj?”
Pán hrdě oznamuje: „J-já m-mám še-šedesát milionů!”
„A kde jste je vzal?” diví se úředník.
Zákazník na to: „Vy-vy-vyhrál jsem je!”
Úředník si hvízdne: „Fíha! Já vyhrát šedesát milionů, tak mě klepne pepka!”
Pán vykoktá: „M-m-mě to jenom lí-í-zlo.”
Tomáš
TomášFencl
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod TomášFencl » 28 čer 2017, 05:37

To se takhle po dlouhé době potkají dva kamarádi.
Ten jeden zve druhého na pivo ...
"Já nemůžu, mne by manželka pak nepustila domů, kdybych přišel připitý!"
A ten první mu poradí:
"Poslouchej, já to dělám takhle.
Přijdu domů ke dveřím, svlíknu se donaha, zazvoním a když se otevřou dveře, hodím všechny věci dovnitř.
Manželka mě venku stát nahatýho nenechá!"
A tak se spolu sťali jak hovada.
Asi za týden se zase potkají a ten, co mu radil, se ptá toho druhého:
"Tak co, jdeme se zase opít?"
" Po tom minulém fiasku raději ani ne!"
"Tak počkej, co se stalo?"
"No, přede dveřmi jsem se svlíknul do naha ....zazvoním, a když se dveře otevřely, tak jsem tam hodil hadry. Pak se zase zavřely a ozvalo se:
PŘÍŠTÍ STANICE KAČEROV!!!..."
Tomáš
TomášFencl
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod TomášFencl » 03 črc 2017, 05:52

Starý pošťák odchází do důchodu. Roky roznášel po svém rajóně poštu, a tak ho všichni dobře znali.
Přišel jeho poslední pracovní den. Lidé se s ním loučili. Jedna rodina mu dala klíčenku, druhá darovala na památku pero, jinde to byla kytice květů. Zazvonil i u dveří, kde mu otevřela překrásná sexy blondýnka. Vtáhla ho dovnitř, svlékla se a strávili dvě hodiny nádherným a vášnivým milováním v těch nejnemožnějších polohách. Potom si dali senzační snídani a nakonec mu blondýnka dala 5 korun.
Ohromený pošťák se ptá jak je možné, že se k němu tak hezky chová, co se stalo?
A blondýnka odpověděla: "Včera jsem povídala manželovi, že náš pošťák odchází do důchodu, že by bylo dobré, dát mu něco na památku a manžel mi odpověděl: 'Ále, jeb*j ho... dej mu 5 korun!' No a ta snídaně, to byl můj nápad!"
Tomáš
TomášFencl
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod TomášFencl » 03 črc 2017, 05:54

Malý chlapeček se vždy před spaním pečlivě modlil. Jednou tatínek řekl, že si synkovu modlitbu poslechne. Tak večer zastavil s uchem na dveřích. Synek odříkal Otčenáš a poté:
"Dobrou noc tati, dobrou noc mami, dobrou noc babi, sbohem dědo."
Týden nato dědeček umřel. Tatínek si vzpomněl na divnou modlitbu a velice ho to překvapilo. Proto se večer zase zastavil u dveří a poslouchal:
"Dobrou noc tati, dobrou noc mami, sbohem babi."
A za týden umřela babička. Tatínkovi už se to vůbec nelíbilo, a o to více ho šokovala večerní modlitba:
"Dobrou noc mami, sbohem tati."
Neváhal, vzal vkladní knížky a jel si na týden užívat zbytku života. Chodil po barech, nechal se doprovázet sličnými ženami až na hotelový pokoj… Po čtrnácti dnech vyvádění (když mu došly peníze) si uvědomil, že před týdnem měl umřít a pořád žije. Jel tedy hned domů. Hned u dveří na něj vyrazila jeho žena:
"Ty svině ožralá, co ty seš to za člověka, všechno jsi prochlastal, taháš se s děvkama, soused umřel a ani na pohřbu jsi mu nebyl…!“
Tomáš
TomášFencl
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod spachal » 05 črc 2017, 08:36

Pepa se po dlouhých letech se svou přítelkyní rozhodl, že si ji vezme. Krátce po líbánkách byl ve své dílně a jen tak pro zábavu si něco svařoval. Jeho nová manželka na něj chvilku koukala a pak řekla:
"Víš Pepo, myslím, že by ses měl zamyslet nad tím, jestli není už čas na to přestat trávit své volné chvíle tady v dílně a poprodávat ty svoje svářečky, stejně tak svou sbírku zbraní a tu starou motorku."
Pepa měl v obličeji zhrozený výraz.
"Co je, Pepo? Stalo se něco?"
"Ale nic, jenom, že si chvilku zněla, jako moje bývalá manželka."
"Cože? Nikdy jsi mi neřekl, žes byl předtím ženatý."
"Taky jsem nebyl."
PX K20D, UW kanón G10 / Oly C5050, PX Z-20, DA17-70/4, A50/1.4, FA50/1.7, DA18-55, FA28-80, Tamron 70-300, Metz48 + dalsi levna a manualni skla, kompakty & bizuterie
spachal
Významný člen
Významný člen

Příspěvekod TomášFencl » 21 črc 2017, 08:29

Karkulka: "Babičko, proč máš tak velké oči?"
Vlk: "Abych tě lépe viděla."
Karkulka: "Proč máš tak velké uši?"
Vlk: "Abych tě lépe slyšela."
Karkulka: "A proč máš tak velkou pusu?"
Vlk: "Abych mohla jíst tatranky na šířku!"
Tomáš
TomášFencl
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod k.e.n » 21 črc 2017, 10:29

Hele, Pepo, myslíš, že je nutný, abysme naše výrobky testovali na zvířatech?
Všechny kosmetický firmy to tak dělaj, Karle…
Ty vole Pepo, my ale vyrábíme kladiva!!!
..nejhezčí pohled na svět je z komína!
k.e.n
V.I.P.
V.I.P.

Příspěvekod TomášFencl » 10 srp 2017, 05:15

Povídá Kohn Roubíčkovi:

"Tuhle jsem četl, že prej jsme tu naši zemičku zaprodali Americe a Západu. A tady zase píšou, že jsme se zaprodali Rusku a Číně. No, řeknou, Roubíček! Není to krásný, prodat takovej aušus dvakrát?
Tomáš
TomášFencl
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod marian_r » 10 srp 2017, 13:13

Neviem či to tu bolo
https://www.pentaxforums.com/forums/14- ... hread.html

Niektoré sú drsné:
How do you address a lawyer with an i.q. of 45?
.
.
.
.
"Your honor"

Niektoré špecifické:
Student to teacher: What comes next miss? 15, 21, 35, 40...
Teacher: Uhh, I don't know... give me a minute.
Student: 70
Teacher: How did you get that?
Student: It is Limited knowledge...
marian_r
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod marian_r » 16 srp 2017, 15:17

Odkopírované z Yahoo diskusie

I was in a Bar last Friday night, and drank a few, and noticed two very large women up at the Bar. They both had pretty strong accents. I asked, "Hey, are you two ladies from Ireland?" One of them said, It's WALES, you friggin' idiot!" So, I immediately apologized and said, "I'm sorry, are you two whales from Ireland?" That's pretty much the last thing I remember. !!!
marian_r
Uživatel
Uživatel

PředchozíDalší

Zpět na Jen tak