Typologie fotografů

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
ypres.bass
Významný člen
Významný člen
Příspěvky: 697
Registrován: 01 led 1970, 01:00
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Typologie fotografů

Příspěvek od ypres.bass » 22 říj 2008, 22:11

našel jsem zajímavý článek http://www.photopost.cz/pp5free/clanek. ... =all&id=35

já osobně se vidím v hybridovi věčného začátečníka a tržního experta se sklony s k poloprofi.

Uživatelský avatar
Google Adsense
Ads Expert
Hlavní Admin

Reklama

Reklama od Google Adsense

Uživatelský avatar
lamac
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 75
Registrován: 01 led 1970, 01:00
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od lamac » 23 říj 2008, 10:02

také se vidím jako hybrida mezi začátečníkem se sklony k pokročilému fotografovi říznutému tržním expertem a debatérem :D :D tohle vypadá jako diagnóza

Uživatelský avatar
asdf
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 332
Registrován: 01 led 1970, 01:00

Příspěvek od asdf » 23 říj 2008, 16:32

Tak po dlouhé době nějaký netechnický PFS příspěvek. Jsou tam některé velmi výstižné charakteristiky. Dobré :)

kominp
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 159
Registrován: 01 led 1970, 01:00
Bydliště: Rakovník

začátečník

Příspěvek od kominp » 23 říj 2008, 17:56

no a mám to,už mne pojmenovali....Věčný začátečník :idea:
Bývá většinou snaživý, osobně příjemný a poměrně bezkonfliktní (s výjimkou kritiky děl úspěšnějších autorů, kdy jeho tón chytá poněkud nakyslý nádech). Především je ale buď zcela bez talentu nebo mu pro fotografování chybí základní podmínky (hlavně čas a soustředění), proto jen minimálně postupuje vpřed. Narůstající řadou podprůměrných výsledků se nenechá odradit, a vytrvale kazí materiál tam, kde by jiní už dávno rezignovali. I když dostává spoustu rad, špatně je chápe a už vůbec je nedokáže využít. Setrvale neradostná úroveň výsledků ho často vede k úplnému zaměření na proces, místo fotek mu způsobí potěšení nákup exklusivní techniky nebo objevy zázračných vývojek. Je-li jeho problémem nedostatek nadání, .......... :roll:
O5 domaPX,K20D+skla

Odpovědět

Zpět na „Jen tak“