Problémy s automatickým ostřením Pentax K-1 Mark II při slabém osvětlení

Tipy na ověřené nákupy, tedy něco co jste si koupili a funguje vám dobře. Např. powerbanky, stativy, SD karty apod.
Odpovědět
nino99
Nový uživatel
Nový uživatel
Příspěvky: 2
Registrován: 03 črc 2024, 12:54

Problémy s automatickým ostřením Pentax K-1 Mark II při slabém osvětlení

Příspěvek od nino99 » 03 črc 2024, 13:10

Ahoj všetci,

Tak ako mnohí z vás, aj ja som vášnivým nadšencom fotografovania a hrdým majiteľom fotoaparátu Pentax. Zachytávanie okamihov cez objektív a experimentovanie s rôznymi technikami mi prináša obrovskú radosť a uspokojenie. Jedným z mojich najobľúbenejších objektov na snímanie sú nezvyčajné a netradičné miesta.

Momentálne však čelím technickému problému so svojím fotoaparátom Pentax K-1 Mark II. Konkrétne mám problémy s automatickým zaostrovaním pri slabom osvetlení. Často sa mu nepodarí presne zamerať objekt, čo má za následok rozmazané snímky. Vyskúšal som rôzne nastavenia vrátane úpravy režimu automatického zaostrovania a používania rôznych objektívov, ale problém pretrváva. Má niekto nejaké tipy alebo riešenia tohto problému?

Pre tých, ktorí zdieľajú moju vášeň pre objavovanie nezvyčajných miest, som nedávno narazil na zaujímavý článok o jedinečných atrakciách na Slovensku. Môžete si ho prečítať tu. Je plný skvelých nápadov na vaše ďalšie dobrodružstvo.

Uživatelský avatar
Google Adsense
Ads Expert
Hlavní Admin

Reklama

Reklama od Google Adsense

Odpovědět

Zpět na „Tipy na nákupy“