MAZLÍK NA PRODEJ! Sigma 70-200mm F2.8 EX DG APO Macro HSM II

Příspěvekod k.e.n » 15 čer 2018, 18:59

Jaroslav Dušek, Bob Klepl (2x), Eva Holubová, Jiří Langmajer, Adéla Gondíková, Sabina Laurinová, Simona Stašová, Hana Maciuchová, Ondřej Ruml, Tereza Kostková (hned 3x), Václav Klaus a jeho drogový dealer Jindra Forejtů, Jan Kačer, Nela Boudová, Izer, Ondřej Sokol, Partička s Genzerem a Suchánkem, Halina Pawlovská (na širokej konec), Bára Hrzánová (2x), Jakub Prachař (2x), Marek Taclík, Milan Kňažko, Radim Vizváry, Ládík Zibura (3x), La Putyka, Karel Roden s manželkou, Ivan Bartoš, Cimrmani, Josef Dvořák, No Name, Olympic, Visací zámek, Aneta Langerová, Citron, Limetal, Hana Zagorová, Monkey Business, Kamil Střihavka, Vlasta Redl, Věra Martinová, Epydemye, Bára Poláková, Mandrage, MIG 21 (2x), The Backwards, The Dreadzone, Ondřej Havelka & Melody Makers (2x), Wabi Daněk (R.I.P.), Pavel Dobeš, Fešáci, Traband, Dasha + Smigmator + Felixlováček (2x), Janek Ledecký (2x), Koubková, Kryštof, Ivan Mládek, Michal Hrůza, Javory, Tim Mitchell, Harlej, Xindl X, Wohnout, Rišo Muller, Noid, Zakázaný Ovoce, Voxel (2x), Pavlína Jíšová, Marek Ztracený, Václav Neckář & Umakart, Pepíček Zíma, Chantal Poullain, Ondřej Ruml, Jiří Schmitzer, Dagmar Pecková, Pavel Šporcl, Chinaski, Tomáš Kočko & Orchestr a HELENKA VONDRÁČKOVÁ! + asi 4 svatby

… tak všechny tyhle bych prostě v žádném případě v našem KD a divadle slušně nevyfotil, kdybych neměl svého oddaného Mazlíka > Sigmu 70-200mm F2.8 EX DG APO Macro HSM II a ta teď může být TVOJE!

/Já jsem totiž od jednoho uprchlíka k Fuji koupil poměrně velmi vzácnou a defuckto nesehnatelnou Sigmu 70-200mm F2.8 APO EX DG OS HSM, takže mám teď mazlíky dva/. :D

> Mazlík se narodil v Japonsku a já jsem jej koupil před třemi lety od fotodůchodce z Brna v super stavu. Vzhledem k výše uvedenému seznamu je jasné, že Mazlík je na některých kontaktních místech díky fotomazlení lehce ohlazen. Když jsem ho teď na fotku pucoval, všiml jsem si asi milimetr a půl dlouhé linky v reflexní vrstvě na kraji přední čočky, což je nejspíš od krytky, už se mi to povedlo na dvou jiných sklech. Máňa povídala, že na focení s Mazlíkem to není vůbec směroplatný, protože je to úplně na kraji. Na druhou stranu, venku v přírodě byl asi dvakrát, čehož Mazlík prý velmi lituje, ale chápe, že na normální nošení je poněkud těžký a že si místo něj člověk vezme raději petflašku s vodou.

> Mazlík má obě krytky, stativovou objímku, pouzdro na spaní. Mazlík je ostrý na plnou díru jak na 70 mm, tak na 200 mm, ale zná se a lidi na 20 m vzdáleném pódiu fotí na dvoustovce raději na f3,2, protože se hýbou a vyskakují nám z hloupky ostrosti. Mazlík má ostření né tak rychlé jako jeho mladší brácha, který k nám přišel před měsícem, ale je teda zase o dost tišší (v tichém divadle je šustění stabilizátoru normálně slyšet) a umí zaostřit mnohem blíž, vlastně docela makrózně. S přesností po sblížení se s Mazlíkem nebyl nikdy problém, špatné zaostření (na K-3) bylo dyckyvá levejma rukama. Jedině liveview vzhledem ke staršímu FW na Mazlíkovi poněkud lítalo, ale tak dlouho jsem odkládal poslání Mazlíka na převýchovu do AWB, až jsem koupil Mazla II. :D

> Mazlík by rád k někomu, kdo se o něj bude také dobře starat, kdo ho bude brát na zajímavé focení a ocení jeho kvality. Říkal, že by k někomu místnímu z Pentaxfriends za 11 KKč šel. Najde se někdo? Nechám to tu pár dní, a pak to hodím na paladix. Jo, a Mazlík se prý nebojí ani odcestovat v krabici na dobírku.

> Pište na k.e.n@centrum.cz nebo volejte na 774 987 534
Naposledy upravil k.e.n dne 18 čer 2018, 07:39, celkově upraveno 3
..nejhezčí pohled na svět je z komína!
k.e.n
V.I.P.
V.I.P.

Reklama

Google
Generovaný uživatel
Hlavní Admin

Re: MAZLÍK NA PRODEJ! Sigma 70-200mm F2.8 EX DG APO Macro HS

Příspěvekod maik » 15 čer 2018, 19:35

Nejlepší inzerát na světě! :-D
Fujifilm X-T2
Zeiss Touit T* 32mm f/1,8, Fujifilm XF 90mm f/2,0 R LM WR
maik
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel

Příspěvekod st. » 15 čer 2018, 21:35

Ano!! Prodej ještě něco, prosím! :mrgreen:
st.
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel

Příspěvekod cport » 16 čer 2018, 22:06

No tenhle inzerat nezapadne :)
cport.cz (V rekonstrukci.)

Me fotky na PFS.

Pentax K-5II + 8/3,5 + 18,3/2,8 + 21/3,2 + 55/2 + 70/2,4 + 135/2,8
cport
Hlavní Admin
Hlavní Admin

Příspěvekod k.e.n » 18 čer 2018, 12:42

Hele, dobrej inzerát to bude, až bude mít Mazlík novýho páníčka :D Cenu snižuji, ať se Mazlík klidně vzteká.
..nejhezčí pohled na svět je z komína!
k.e.n
V.I.P.
V.I.P.

Příspěvekod Jindras » 19 čer 2018, 20:54

Skvělý počteníčko. Škoda,že jsem před 3týdny koupil jinej. Ale jsem nad míru spokojený. Mazlík si určitě najde páníčka,každá věc má svého kupce. Jenže jak jsem četl,tak Mazlík asi věc není. :wink: :D
Pentax K-5 IIs, Samyang 35mm.1.4.UMC,Pentax A 135/2.8,Pentax DA16-45/4.ED AL,TAMRON 70-200 MM F/2.8 DI LD (IF) MACRO
Jindras
Významný člen
Významný člen

Příspěvekod Vnosek » 28 čer 2018, 11:01

Pane k.e.n, nebylo by nějaké albíčko co "mazlík" nafotil?
Vnosek
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod chalejkum » 01 črc 2018, 09:09

kene...hele a srovnani stare hsmII a nove OS je kde? - byl bych hodne zvedav :) (mazlika mam doma taky :D)

AFY
fotim tudiz jsem...a fotim pro radost :) ted te radosti moc nemam :/
PX K-3, PX 100 FA MC, Sigma 70-200 II
Fuji X-M1, XF 35 f1,4...
chalejkum
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel

Zpět na Prodám