hss,ttl odpalovač- prijímač Cactus v6II

Příspěvekod Klingo » 23 pro 2017, 11:16

Konečne urobil godox odpalovače aj pre Fuji,takže už sú doma .Na Pentax stále nič. Stále jediné riešenie dialkovo odpalovať blesky s hss a ttl je pomocou cactusu, ktoré teraz ponúkam. Mám dva kusy,nahratý najnovší firmware. TTL spolu s hss funguje na pentaxe s originál pentax systémovýn bleskom, prípadne bleskom Cactus v cene cca 150 eur. HSS ale funguje aj s godox ataliérovým aj systémovým bleskom.TTL nemám takže neviem či funguje. Na jednom kuse sa mi podarilo ulomiť vstavaný jack,ktorý bol priamo napájkovaný na plošáku, avšak nebol nijako prichytený na konštrukciu. Opravené napevno pripojeným káblom s 3,5 mm jackom. Plne funkčný, ako vysielač aj prijímač. Zohľadnené v cene. Druhý cactus bez vád,takisto plne funkčný. Pôvodná cena jedného kusa 105 eur. Traz za oba 125 eur s poštovným. Fotky pošlem v prípade záujmu.
Fuji X-T1, XE3 + 16,23,35,56,85,135 mm a vybavený ateliér
Klingo
Významný člen
Významný člen

Reklama

Google
Generovaný uživatel
Hlavní Admin

Re: hss,ttl odpalovač- prijímač Cactus v6II

Příspěvekod Jan67 » 30 pro 2017, 11:06

Klingo píše:Konečne urobil godox odpalovače aj pre Fuji,takže už sú doma .Na Pentax stále nič. Stále jediné riešenie dialkovo odpalovať blesky s hss a ttl je pomocou cactusu, ktoré teraz ponúkam. Mám dva kusy,nahratý najnovší firmware. TTL spolu s hss funguje na pentaxe s originál pentax systémovýn bleskom, prípadne bleskom Cactus v cene cca 150 eur. HSS ale funguje aj s godox ataliérovým aj systémovým bleskom.TTL nemám takže neviem či funguje. Na jednom kuse sa mi podarilo ulomiť vstavaný jack,ktorý bol priamo napájkovaný na plošáku, avšak nebol nijako prichytený na konštrukciu. Opravené napevno pripojeným káblom s 3,5 mm jackom. Plne funkčný, ako vysielač aj prijímač. Zohľadnené v cene. Druhý cactus bez vád,takisto plne funkčný. Pôvodná cena jedného kusa 105 eur. Traz za oba 125 eur s poštovným. Fotky pošlem v prípade záujmu.
Je to ještě aktuální?

Odesláno z Tapatalk
Jan67
Jan67
Moderátor
Moderátor

Re: hss,ttl odpalovač- prijímač Cactus v6II

Příspěvekod Klingo » 30 pro 2017, 11:10

Áno, prídem z obchodu a píšem sz

Odoslané z Redmi Note 4 pomocou Tapatalku
Fuji X-T1, XE3 + 16,23,35,56,85,135 mm a vybavený ateliér
Klingo