Interpretácia obrázku

Vše o softwaru určeného k úpravě fotografií a grafických programech.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
zirecek
V.I.P člen
V.I.P člen
Příspěvky: 1118
Registrován: 01 led 1970, 01:00

Re: Interpretácia obrázku

Příspěvek od zirecek » 03 říj 2018, 06:34

Tyto nereálné úpravy filtry také moc nemusím. Když už podobná úprava, tak spíše do uměleckého pojetí ještě více vzdáleného realitě. Dnes je to celkem "trendy", protože hodně lidí se chce odlišovat, tak rádi využívají tyto možnosti.
Občas, když dělám HDR z více snímků, tak mi to taky hodně ujíždí barevně a těžko s tím bojuji. Většinou se mi osvědčilo to zavřít uložené rozpracované a vrátit se k tomu další den, kdy má člověk zase trochu nadhled. Někdy následující den nechápu, jak jsem tu variantu úpravy předchozí den mohl vůbec myslet vážně, a začnu znova, :-D.

Uživatelský avatar
Google Adsense
Ads Expert
Hlavní Admin

Reklama

Reklama od Google Adsense

st.
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 351
Registrován: 23 led 2017, 12:34

Re: Interpretácia obrázku

Příspěvek od st. » 03 říj 2018, 17:13

bedo. píše:Možno, ale skôr hej. Ono to bolo celé tak, že som viacmenej len tak bezducho preklikával tie predvoľby a táto ma zaujala (v zmysle "hmm, celkom zaujímavé"), tak som chcel vedieť, ako to vidia iní. To je všetko.

Inak tak nejako si osobne predstavujem "Ohňovú zem". :)
Jasně, no a já zase z pohledu diváka - nejsem divák pro takové úpravy, možná jsem tedy neměl subjektivně reagovat, ale vím, že nejsi z těch urážlivých kolegů :wink:

Uživatelský avatar
bedo.
V.I.P člen
V.I.P člen
Příspěvky: 2144
Registrován: 01 říj 2013, 16:10

Re: Interpretácia obrázku

Příspěvek od bedo. » 03 říj 2018, 17:35

st. píše:možná jsem tedy neměl subjektivně reagovat
reagovať treba vždy, keď má človek pocit, že má čo k veci povedať, bez ohľadu na následky ;)

Povedal by som dokonca, že človeka posúvajú dopredu hlavne kritické názory, súhlasné síce na chvíľu pohladia ego, ale to je tak všetko. Preto si osobne vážim každý názor, ktorý je myslený úprimne.

Odpovědět

Zpět na „Software“