Soutez "Tema mesice" - ANO / NE

Vlákna jen o soutěži "Téma měsíce". Vše ostatní bude přesouváno.

Moderátor: Moderátoři

Pokracovat?

ano
11
85%
ne
2
15%

Celkem hlasů : 13

Příspěvekod cport » 23 bře 2016, 23:11

Zdravim, tak nejak jsme se s kenem trosku shodli na tom, ze si nejsme jisti, jestli ma dal smysl v te soutezi pokracovat. Oba toho ted mame pomerne dost, i kdyz to nezabere vylozene kvanta casu, je to vec, na kterou se musi myslet a musi se v tom neco podnikat ... o to vic pak zamrzi, ze zajem o tuhle soutez tak nejak opada.

Pokud by o to by intenzivnejsi zajem, tak by se to jeste nejak podrzelo. Prece jen tady ta soutez tu je uz peknych par let a ja jsem presvedceny, ze takove tradice by se mely dodrzovat.

Ale soucasny stav je pro nas nepresvedcivy. Takze je to na Vas - pokud mate pripominky k organizaci, sem s tim. Pokud je to jen o tom, ze se tu nenajde dost lidi, kteri si chteji vyzkouset vyfotit fotku na urcite tema a jednou mesicne ohodnotit ostatni ... tak to zrejme zabalime.
cport.cz (V rekonstrukci.)

Me fotky na PFS.

Pentax KP + 8/3,5 + 21/3,2 + 55/2 + 70/2,4 + 135/2,8
cport
Hlavní Admin
Hlavní Admin

Reklama

Google
Generovaný uživatel
Hlavní Admin

Re: Soutez "Tema mesice" - ANO / NE

Příspěvekod uray » 24 bře 2016, 08:58

Ahoj, přiznám se že jsem chtěl několikrát hlasovat, ale nikdy jsem neměl dost trpělivosti na ten zvláštní způsob hlasování. Za mě soutěž rozhodně ano ale hlasovat probůh nějak rozumě (klidně formou odkazu třeba na dotazník google). Prostě jen abych klik na to co se mi líbí a nemusel nic posílat a vypisovat.
uray
Významný člen
Významný člen

Příspěvekod Klingo » 24 bře 2016, 09:03

Ako uray
Fuji X-T1, XE3 + 16,23,35,56,85,135 mm a vybavený ateliér
Klingo
Významný člen
Významný člen

Příspěvekod cport » 24 bře 2016, 09:07

Uray: ano, mas pravdu, doba pokrocila. Da se to udelat i jednoduseji, treba pres nejakou webovou anketu.

To ale uplne neresi pocet soutezicich :-)

Me fotky na PFS.

cport
Hlavní Admin
Hlavní Admin

Příspěvekod portvis » 24 bře 2016, 09:13

za mňa rovnako, spôsob hlasovania je otravný a zložitý, treba to zjednodušiť, jednoduche rozkliknutie galerie a jedným klikom prideliť bod, nesúťaží sa o nič tak to nepotrebuje prehnanú kontrolu
Sony a7III + sony55/1,8 + Irix 15/2,4
portvis
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel

Příspěvekod atti.hombre » 24 bře 2016, 10:34

Ja si myslím,že súťaž je super - hlasovanie viz kolegov vyššie...každopádne som tu krátko a zatial sa " rozkukávam " a hlavne na aktuálnu tému mesiaca nemám odfotené nič vhodné :oops: ...
Pentax K-3II...hd da 20-40 ed dc wr limited edition...hd da 55-300mm f/4-5 8 ed wr...smc-da 50/1 8...hd da 15/F4.0 ed al limetka ... Sigma 30/1.4 dc hsm art...af fgz 360 II
atti.hombre
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel

Příspěvekod cport » 24 bře 2016, 10:42

No, jen pro vysvetleni - ani ja ani ken nemuzeme sahat do kodu stranek. Anketa by se musela udelat nekde online na jinem serveru. Takove servery jsou, ale nevim, jestli nekdo umoznuje pridelovat ruzny pocet bodu ruznym odpovedim. Jestli mate nekdo tip, tak sem s tim.

Me fotky na PFS.

cport
Hlavní Admin
Hlavní Admin

Příspěvekod machy » 24 bře 2016, 11:08

Já si myslím, že způsob hlasování je to nejmenší.

I když jsem teď moc do soutěže nepřispíval jsem pro její zachování. Možná by bylo dobré jí na úvodní stránce víc zdůraznit, aby se mi při návštěvě připomněla. :) Parkrát se mi stalo, že jsem si na to vzpomněl pozdě a to sem aspoň na chvilku nakouknu celkem často. :)

Zvážit by se dala asi i delší perioda. Klidně třeba čtvrtletně, ať mají lidi dost času něco nafotit na dané téma. Takhle asi většina lidí jen zaloví v archivu, jestli nemá něco už hotové.

Pentax KP, K-7
CZJ 75/1.5, CZJ 58/2, SMC PENTAX-DFA MACRO 1:2.8 100mm WR, HD PENTAX-DA 1:4 15mm ED AL Limited, SMC PENTAX-DA 1:2.8 35mm Macro Limited, SMC PENTAX 1:1.2 50mm
Berlebach Report 8023
machy
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel

Příspěvekod šíro » 24 bře 2016, 17:46

Myslím, že by to šlo zjednodušit tak, že soutěžící v komentáři fotky nejprve napíše téma daného měsíce a pak teprve napíše komentář. Tím budeme vědět, že fotka je v soutěži a máme bodovat. Ne každý se chce k fotkám vyjadřovat, tak prostě přidělí body 1-6 popřípadě udělí body až za svým komentářem. Na Kenovi by bylo aby na konci soutěže kouknul na každou fotku a po sečtení to oficiálně ohlásil.
šíro
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod cport » 30 bře 2016, 21:22

ok, zkusime tu soutez jeste podrzet. Pokud by se to ale s hlasovanim a s ucasti nezmenilo, tak to zrejme provozovat nebudeme.

K pripominkam:

- hlasovani - zkusime vymyslet neco lepsiho.
- prodlouzeni soutezni lhuty - zvazime to jeste. Osobne se mi ale mesic (pripadne delsi obdobi, kdyz se to tema vyhlasi vcas) zda byt dostatecne dlouhou dobou pro vytvoreni fotky.

Me fotky na PFS.

cport
Hlavní Admin
Hlavní Admin

Zpět na Soutěže - Téma měsíce