| SOUTĚŽ | TÉMA MĚSÍCE |

Vlákna jen o soutěži "Téma měsíce". Vše ostatní bude přesouváno.

Moderátor: Moderátoři

siro
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 95
Registrován: 17 pro 2014, 19:14

Re: | SOUTĚŽ | TÉMA MĚSÍCE |

Příspěvek od siro » 10 lis 2016, 19:09

Co dodat, škoda, byla i sranda.

Uživatelský avatar
Google Adsense
Ads Expert
Hlavní Admin

Reklama

Reklama od Google Adsense

Uživatelský avatar
k.e.n
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 839
Registrován: 01 led 1970, 01:00
Bydliště: Písek

Re: | SOUTĚŽ | TÉMA MĚSÍCE |

Příspěvek od k.e.n » 11 lis 2016, 08:22

Hele, Šíro, ono by stačilo, kdyby se našel JEDEN nadšenec, který bude soutěž VČAS připomínat a mohlo by to jet dál. Já s tím neměl problém loni, jenže letos jsem změnil práci a sem na web se dostanu jednou, dvakrát za týden, prostě nestíhám - hlavně tedy ty termíny. :D

Nenašel by se někdo z vás? Což?
..nejhezčí pohled na svět je z komína!

siro
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 95
Registrován: 17 pro 2014, 19:14

Re: | SOUTĚŽ | TÉMA MĚSÍCE |

Příspěvek od siro » 11 lis 2016, 14:30

Tak hlavně by se muselo najít víc, než jeden nadšenec, který by ty fotky do soutěže dával. A je třeba dávat body. Diskutujících je tady dost a body nedají ? Nemyslím tím hvězdičky. Jednou se tu už hlasovalo pro zachování soutěže a pak jsou v tématu dvě fotky ? Byl tu i návrh na delší čas, 3 měsíce ? Taky nedávám pravidelně ale dva jsou dost málo na soutěž.
Dal bych na téma ty 3 měsíce, každé fotce 6 (možná i deset ) bodů, aby se nemuselo čekat do konce, komu a jak body přidělit. Prostě přidělím body hned, protože se mi taky nechce znovu se k fotkám vracet. Při rovnosti bodů určí zadavatele tématu ten kdo tu soutěž moderuje ale můžou se třeba dohodnout nebo vymyslí téma moderátor :-) Vzhledem k tomu času by stačilo třeba do desátého dne následujícího měsíce body spočítat a nechat vyhlásit téma, stále zbývá na soutěž dost času.
Teď bych už na tobě nechal vyhlásit vítěze a téma nechat do konce roku ? Od nového roku na ty 3 měsíce ?
Já osobně mám teď přes zimu trochu víc času ale od jara do podzimu taky moc nestíhám. Kdyby se toho chtěl někdo ujmout bylo by fajn.
Nebo jsou jiné návrhy ? Anebo to opravdu ukončíme ?

Uživatelský avatar
BenaCZ
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2201
Registrován: 01 led 1970, 01:00
Kontaktovat uživatele:

Re: | SOUTĚŽ | TÉMA MĚSÍCE |

Příspěvek od BenaCZ » 11 lis 2016, 20:29

Ano je to tak jak pise Cport. Ja take bohuzel soutezil posledni dobou spise sporadicky. Ale ono pokud tam 2 dny pred konci souteze vidis 2 fotky co se krci nekde vzadu, tak ani nemas moc chut neco nekam davat ...

Scitat hlasy je rekl bych to nejmensi. Pokud by bylo vzdy alespon 10 lidi co daj fotky, tak je to zajimave. Prodluzovat termin nema smysl, kdyz se podivas, kdy lide prispivaji do souteze nejvic, tak je to par dnu pred koncem nebo az posledni den. Urcite to nefotili posledni den, spise cekaji ...
Pentax K5II; Pentax 15/4 ltd; Pentax 21/3,2 ltd; Pentax FA35/2; Pentax 55/1,4; Pentax 50-135/2,8

Odpovědět

Zpět na „Soutěže - Téma měsíce“