Tlačarne - na čom kvalitne tlačiť

Vše o tisku fotografií.

Moderátor: Moderátoři

Re: Tlačarne - na čom kvalitne tlačiť

Příspěvekod likelayk » 18 led 2018, 11:33

Díky.

To Oxi - nabídku využiju. Ozvu se o víkendu na SZ

To laurel - chci zkusit ten zásobníkový systém. Tisknu i dosti velké objemy "obyčejného" tisku a ta dosavadní HP tiskla nejenže dost draze, ale teda jo draze. Sice stála něco málo přes dva tisíce, ale do kartridží jsem nalil majlant. No ale když už byla doma, že... :wink: No a když jsem si to spočetl, tak by se ta vyšší investice do stroje měla vyplatit. Plus samozřejmě "bonus" kvalitnějšího tisku fotek.
Ale ještě nejsem rozhodnutý mezi tou multifunkcí a osmsetpětkou.

Využiju nabídku kolegů výše, porovnám a uvidím.
likelayk
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel

Reklama

Google
Generovaný uživatel
Hlavní Admin

Příspěvekod macmara » 18 led 2018, 13:48

laurel píše:A co Canon MG6350 či vyšší série? Mám ji doma už pár let a tiskne skvělé do velikosti A4 pohoda...

Díval jsem se, ale nenašel. Už se neprodává.
macmara
Nový uživatel
Nový uživatel

Příspěvekod likelayk » 18 led 2018, 16:59

Tak jsem se díval ještě na Canony a našel jsem zásobníkovou řadu multifunkcí - Pixma G 1400,2400,3400 a 4400.

V cenách mezi cartridgi a lahvičkami inkoustů je fakt propastný rozdíl.
A samozřejmě v objemu.

Na tu poslední Pixmu je celkem pochvalná recenze.

https://www.michalkupsa.cz/blog/canon-p ... e-242.html

A je zas o čem přemýšlet.

Nicméně, máte nějaké zkušenosti s tiskárnami Canon?
likelayk
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel

Příspěvekod vladho » 24 dub 2018, 14:24

Ja mam tie najlepšie skusennosti s tlačiarňou, čo spomina aj Laurel - canon pixma mg 6350. Kupena v roku 2013, po spravnom nastaveni color managementu celu dobu tlačí farebne správne a spoľahlivo. Hlavne pri papieri Pro platinum vyzeraju fotky skoro ako z profi stroja. Celý čas používam originalne inkusty, čo ide dosť do penazi, ale nelutujem to, lebo pri tlači mi ide o kvalitu, nie o kvantitu. Par krat sa stalo, že som aj 3 mesiace nič netlačil, myslel som, ze trysky su v prdeli a ona len asi 5 minut čistila, zožrala 1/3 tuby inkustu a rozbehla sa akoby nič. Ttrysky som prefukol až teraz v januari, lebo už začali robiť trocha pruhy (po 5 rokoch prevadzky) a dlhymi niekolko tyzdnovymi prestavkami medzi tlačením. A kedže novu tlaciaren sa mi nechce kupovať, a s touto som uplne spokojny, kupil som jej novu hlavu. Ked vydrzi dalsich 5 rokov, tak parada.
K-50 + samyang 8/3,5; smc DA 12-24/4; DA 35/2,4; DA 50/1,8; *DA 50-135/2,8; setak DAL 18-55
vladho
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel

Předchozí

Zpět na Tisk fotografií