Bo-Do-i - Podvod s objektivem "Čtěte" !

Poraďme se kde nakupovat.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Hanz85
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 65
Registrován: 01 led 1970, 01:00

Příspěvek od Hanz85 » 10 pro 2010, 14:55

Bo-Do-i....
můžu se tě na něco veřejně zeptat? Ta adresa, na kterou ta dobírka šla, je předpokládám paní, nebo manželka s kterou žiješ, nebo jen znáš, viď ?
Její email jsem si zjistil, není to tak težké, takže se mám zeptat i jí, jak to s tím objektivem je a odkázat ji zde na fórum? Nevím jak se jí bude líbit zveřejnění na nepoctivcích, jelikož ten dobírkový balík šel na ní po dohodě s tebou.
Napiš SZ, pokud to chceš vyřešit a já to nechám být, v případě že se budeš stranit dál, budu to i já řešit dál.

Pro ty které by to přecijen napadlo... není to žádné vyhrožování, pouze snaha o pokojné vyřešení celé této situace, která vznikla se zde registovaným členem.

Uživatelský avatar
Google Adsense
Ads Expert
Hlavní Admin

Reklama

Reklama od Google Adsense

Uživatelský avatar
pether
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 100
Registrován: 01 led 1970, 01:00
Bydliště: Beskid Slaski

Příspěvek od pether » 10 pro 2010, 23:39

no tak mne kdyby nekdo oznacil za zlodeja tak by sem se snazil,co nejvic ocistit,)))myslim ze je ted jen na tobe ,aby si dokazal ze si mu ten objektiv neprodal 8) je taky problem se sejit ,popr vyresit to v nejake inetlive konverzaci)),

Uživatelský avatar
bigfoot
V.I.P člen
V.I.P člen
Příspěvky: 956
Registrován: 01 led 1970, 01:00
Bydliště: mlecna draha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bigfoot » 11 pro 2010, 11:57

bo-do-i píše: ..."zakoplpexovanosťou" som myslel debilneho bigfoota,prečítajte si čo napísal,to môže napísať len úplny blb !...od začiatku som mu bol zvláštny a že som špinavý hajzel a dokonca,že fotky čo uverejnujem sú není moje,tomu magorovi naozaj preskakuje ...
prepac ze som ti posliapal ego, ale to co si spravil hanzovi dokaze spravit len spinavy hajzel Mozno si to nespravil a hanz85 je len tvoj druhy nick a snazis sa na seba upozornit, lebo ti to robi dobre... Fotky ktore sem davas mozu byt tvoje a ani nemusia presne tak ako moje, pripadne kohokolvak ineho.
Ze si mi bol od zaciatku cudny, za tym si uplne stojim, pretoze sa od prvej tvojej reakcie spravas arogantne a povysenecky. Doteraz som nepochopil naco davas fotky do galerky a tie co nemali v komentoch uspech si vymazal. Stale zastavam nazor, ze ked sem dam fotku, tak som zvedavy na reakciu aku vyvola a je mi uplne jedno ci pozitivnu alebo negativnu. Ked vidim cudziu fotku ktora sa paci, pripadne jej niekto nieco vytkne viem sa inspirovat, poucit... ty sa vies len nasrat a urazit. Samozrejme nasleduje DELETE aby nahodou niekto nevidel aky v skutocnosti si.
...K10+K5...
a rozne serepeticky

Uživatelský avatar
oumik85
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 488
Registrován: 01 led 1970, 01:00
Bydliště: Moravská florida

Příspěvek od oumik85 » 11 pro 2010, 13:31

Az bude sraz kluci prijedte... roztrhejte si obcanky. Neni nic jednodussiho :)

Uživatelský avatar
peppe
Sponzor PFS
Sponzor PFS
Příspěvky: 525
Registrován: 01 led 1970, 01:00
Bydliště: Zilina

Příspěvek od peppe » 12 pro 2010, 11:19

bo-do-i píše:...teraz asi žartujete,nekupujem a nepredávam nič už dosť dlho a už vôbec nič cez internet,to ma byť nejaký žart? ...
Zdar bo-do-i...pred casom sme si pisali ohladom kupi noveho sirokaca...chcel si ho ako nahradu za tvoju takumar 35mm, ktoru si chcel nahradit...bolo to ale v 1-2/2010. Kupil si 21mm, tak si asi tu 35mm fakt predaval, rovnako musim potvrdit, ze si mi pisal, ze rozne skla kupujes z polska.
Ja neviem kde je pravda...ale fakt je, ze toto by si mal vysvetlit hlavne kvoly sebe. Sem tam kazdy urobi klukovinu....ale mozno to je len zhoda nahod. Cert vie.
http://dudo.zonerama.com/
K5, K20 a pár sklenárskych skvostov, bižutéria

Uživatelský avatar
Hanz85
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 65
Registrován: 01 led 1970, 01:00

Příspěvek od Hanz85 » 12 pro 2010, 18:40

Peppe, já ti moc děkuji za tvůj příspěvek, ani nevíš, jak přínosný je.

A abychom to už dokončily, stačí shlédnout foto které jsem stihl poslkládat ještě něž Bo-Do-i smazal své inzeráty na Paladixu, obrázek si udělejte již sami, jelikož mě už nebaví podlé chování zdejšího člena Bo-Do-i komentovat. Jen naznačím, že pár desítek náhod za sebou už možných opravdu není :twisted:

Obrázek

Uživatelský avatar
ggrand
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 307
Registrován: 01 led 1970, 01:00
Bydliště: Zlín

Příspěvek od ggrand » 15 pro 2010, 00:01

cport: kdyby me nekdo takto obvinoval, tak bych se jinak ohanel abych se ocistil. Dal daval Hanz fotku poskozeneho objektivu. Tech nahod je az nejak moc.

Uživatelský avatar
miky_lbc
V.I.P člen
V.I.P člen
Příspěvky: 2277
Registrován: 01 led 1970, 01:00

Příspěvek od miky_lbc » 15 pro 2010, 00:06

Taky si myslím... dostal příležitost se k tomu nějak vyjádřit (já bych to tedy udělal) a nevyužil jí. Pokud by to bylo vlákno o mojí maličkosti, určitě bych se k tomu postavil trochu jinak :-).

Na stranu druhou se ho zase musim lehce zastat v tom, že to sklo dle fotky zase tak šíleně nevypadá. Nicméně člověk nezná detaily domluvy a specifikace, cenu apod. Takže se asi nemá smysl k tomu vyjadřovat (kdyby chtěl, mohl to udělat sám člověk, na kterého je debata směřována).

Uživatelský avatar
Hanz85
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 65
Registrován: 01 led 1970, 01:00

Příspěvek od Hanz85 » 15 pro 2010, 15:35

Cport:
Takže když to tak vezmu, to, že jsem byl podveden a varoval ostatní před tím člověkem co to udělal, tak jsem asi udělal dle cporta chybu a z fóra drbárnu. Těch důkazů je dost. Já je mám, a Bo-do-i se k nim nevyjádří jelikož moc dobře ví proč.

Naposledy to shrnu:

Stejný nick Bo-do-i
Stejný email Bo-Do-i@seznam.cz (nemohou existovat dva stejné emaily)!
Stejný objektiv jehož vlastnictví bylo zdejším členem potvrzeno
Stejné objektivy byly v inzerci na Paladixu, které Bo-Do-i používal pro svoje fotografie zde
Slovák to je i když v inzerátu psal česky, dělá ve stejných slovech diakritické chyby, viz inzerát. V emailu s ním je ta čeština "s přízvukem" divně skloňovaná, můžeš hádat s jakým nádechem řeči
Ano, Jméno Jardo Nedvěd je typicky české jméno :-D
Na Manuálních sklech, kde ho tamní uživatelé už poznali mimochodem sami se zajímá o stejné objektivy, které má "tento" Bo-Do-i zde v podpisu

Pro případné zájemce, ne šťouraly mohu přeposlat emailovou komunikaci s Bo-Do-i em aby bylo jasno o domluvě o prodeji toho "skvělého objektivu".

Jinak vlastně když to tak vezmu, ten objektiv je vlastně skvělej a úplně dokonalej!!! Kupujete objektiv s tím, že chcete plně funkční sklíčko a pokud Vás prodávající ubezpečí, že to je sklo v super stavu, težko pak budete radostí skákat, když zjistíte že filtr si můžete leda zašroubovat tak do prd*ele, protože závit na objektivu je v ři*ti., Pokud nevadí ani omačkání od kleští, tak je to super, je to vlastně takovej estetickej tuning. No a že musíš počkat vtěřinu, než se ti zavře při expozici clona? Taky nevadí, musíš s tím při focení počítat a občas jí ještě přimastit aby jí tato vlastnost zůstávala i nadále.... !!!!

Mě už taky nebaví donekonečna obhajovat svůj postoj kvůli tomudle podvodníkovi ! Vážně ne! Ten, komu se stalo něco podobného moc dobře ví, jak to chodí. Ale aby se pak někdo z Vás nedivil až si koupí odkudkoliv objektiv na inzerát od člověka se zajímavým nikem a doma zjistí, že ten objektiv je v haj*zlu. Co bude dělat? NIC, to řeknu rovnou. Časem se na todle všechno zapomene, Bo-Do-i se i přes své nekalé praktiky stane opět přínosným členem tohoto fóra, ale mě už tu hledat nikdo nebude muset. S digitálem končím a je mě zle z lidí jako je Bo-do-i.
Nemám chuť sem ani chodit když vidím, že v dnešní době vyhrávají podvody a lsti. Jo, v politice a podnikání to taky funguje, tak co, ne?
Vždyť je to v dnešní době normální, tak proč to netrpět i zde.

Tímto jsem definitivně k tomuto tématu a v tomuto fóru skončil já.

Uživatelský avatar
yoli
Významný člen
Významný člen
Příspěvky: 704
Registrován: 01 led 1970, 01:00

Příspěvek od yoli » 15 pro 2010, 17:32

Mne je už tiež na grc, kde spejeme enviromentálne a mentálne.....

Uživatelský avatar
aCIDfire
V.I.P člen
V.I.P člen
Příspěvky: 1170
Registrován: 01 led 1970, 01:00
Bydliště: Neratovice, Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od aCIDfire » 15 pro 2010, 18:51

2Hanz85: to by byla škoda skončit s digitálem kvůli tomuhle nemyslíš?
cport: ".. lidi s podvodnym jednanim se ma ukazovat prstem" - pokud je dost fakt a tím nemyslím zde jen případ bo-do-i,ale pokud přijde něco podobného poštou a druhá strana to nechce řešit a není to zrovna zaoceánskej kauf,tak bych se klidně obrátil na Policii ČR ať se srovná pořádek, když má "pomáhat a chránit". Takovýhle tlachání nikam nevede, buď je ochota to řešit nebo ne,jiná možnost není.
Leica S2 + Sony A7 III a pár sklíček

Uživatelský avatar
oumik85
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 488
Registrován: 01 led 1970, 01:00
Bydliště: Moravská florida

Příspěvek od oumik85 » 15 pro 2010, 19:15

Policajti ti moc nepomuzou... maximalne to sepisou a odlozi, protoze se nejedna o trestny cin. Je to trochu smutne, ale je to tak. Mam par znamych kterym uz prisla cihla, nebo balicek letaku. Jedina moznost je najit na vlastni pest dalsi poskozene danym pachatelem tak, aby celkova skoda presahla 5000 a podat spolecnou zalobu.
Na druhou stranu, kdyby to tak nebylo, tak by neresily nic jineho, jenom same takove prkotiny.

Uživatelský avatar
bigfoot
V.I.P člen
V.I.P člen
Příspěvky: 956
Registrován: 01 led 1970, 01:00
Bydliště: mlecna draha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bigfoot » 15 pro 2010, 20:10

policia to riesit musi a je to trestny cin podvodu ;) tam sa neriesi aka bola skoda, podla toho je len sadzba.
...K10+K5...
a rozne serepeticky

Uživatelský avatar
oumik85
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 488
Registrován: 01 led 1970, 01:00
Bydliště: Moravská florida

Příspěvek od oumik85 » 15 pro 2010, 20:31

Nechci se hadat a taky k tomu nemam zadne vzdelani o ktere bych se mohl oprit, ale kus cihly v baliku je dle meho vetsi podvod, nez poskozene zbozi. Presto se to neresilo.
Ale to bude asi tim, ze zakony se daji vykladat ruzne.

Uživatelský avatar
Machro
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 325
Registrován: 01 led 1970, 01:00

Příspěvek od Machro » 15 pro 2010, 20:40

Neviem ako v CZ, ale mám také skúsenosti, že v našej banánovej republike by obvinili toho, kto zaplatil za objektív a dostal tehlu. Je to napísané ironicky, ale v podstate vždy musí všetko riešiť ten poctivý, musí dať žalobu a potom čakať do nekonečna...

Zamčeno

Zpět na „Internetové obchody, bazary a zkušenosti“