Odcizená fototechnika

Poraďme se kde nakupovat.

Moderátor: Moderátoři

Re: Odcizená fototechnika

Příspěvekod aCIDfire » 31 bře 2017, 20:26

Díky kluci za komenty, moc jsem poslední dny neměl čas reagovat, mám teď víc služeb v nemocnici (i v plánu na další měsíce), abych co nedříve začal saturovat svůj hypoteční účet, z kterého tak trochu platím "novou" bazarovou fototechniku z eBay. Teď zrovna píšu taky z práce :D

Plakáty po neratovicích - visí, zatím menší, asi nechám natisknout větší alespoň A3 formát, A4 co jsem tam nejdřív dal je fakt pidi. Je to na ofiko 12 místech po Neratovicích, jinak je zde zákaz výlepů, policajti to hned dávají dolů,akorát by si na mě smlsli.

Kamery a oktávka - jestli budou mít HD kamery,tak je to stejně o ničem, pokud záznam bude intervalový po x vteřinách, takže když se něco stane, ve výsledku je tak 30% šance, že něco kamera zachytí,.. musela by toho dotyčného zachytit, jak tašku dává do auta, ale v našem právním systému si myslím, že by to jako důkaz vůbec nemuselo obstát.

Zastavárna je v Neratovicích jen jedna, že by to nechal zrovna zde by byl zloděj vůl, spíše to střelí jinde pokud
si to nenechá/nevyveze za hranice nebo nezkusí prodat po x měsících.

Příští týden jdu na policajty se zeptat co kamery, zda nemají nějakou stopu plus jedné známé kriminalistky z Mělníka, ta slíbila, že na to "dohlédne", ale nedělám si na druhou stranu iluze, když vidím jejich vytíženost...
Zrovna před pár dny za mnou byla kriminálka na JIPce, kam jsem přijímal intoxikovanou holku lékama a alkoholem v sebevražedném úmyslu a onen kriminalista říkal,že ten den za dopoledne řešili už jedno znásilnější a 2 vloupačky
taky s větší odcizenou sumou. Takže si myslím,že jsou vytíženi více než aby strávili více času hledáním brašny s fototechnikou,ale aspoň se jim průběžně připomenu

No uvidíme, průběžně šmíruju online různé bazary tady i v zahraničí. Tak snad se časem někde něco objeví.
Teď po víkendu mi přijede Sony A7 II, tak budu mít zas trochu lepší náladu :)
Leica S2 + Sony A7r II a pár sklíček
aCIDfire
Významný člen
Významný člen

Reklama

Google
Generovaný uživatel
Hlavní Admin

Příspěvekod fakt » 31 bře 2017, 21:04

Většina kamer umí zkrátit interval při detekci pohybu.
Obsluha si sama nastaví vzorkování např. 2/min - 30/min.
K-1, K-30,
Sigma 35/1,4 Art, Pentax 70/2,4, Pentax 100/2,8,
AF-540 FGZ II
fakt
Významný člen
Významný člen

Předchozí

Zpět na Internetové obchody, bazary a zkušenosti