Akce Sony

Pokud najdete dobrý obchod s dobrými cenami, nebo se vám podařilo najít zajímavou cenu výrobku, který je běžně dražší, dejte nám vedět.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
fjo
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 2018
Registrován: 01 led 1970, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fjo » 06 lis 2009, 16:59

totti píše:Taky přispěju svou troškou do mlýna. Sice nemám velké praktické zkušenosti s DSLR jiných značek (naposledy jsme vlastnil kinofolmový CANON EOS 50E), ale včera, na Interkameře, jsme měl možnost vyzkoušet Sony A850 a od první chvíle jsem měl pocit, že držím v ruce skvělě zpracovaný aparát, AF bleskově rychlý a tichý a zpracování objektivů Carl Zeiss ... bez kompromisů ... Jen mě překvapila poměrně hlučná závěrka, řekl bych srovnatelná s mou K10D. Samozřejmě hodnotím jen pocitově ...

Ještě trochu OT poznámka: Interkamera je tragédie, kromě malého stánku Olympusu a Sony tam nebylo vůbec nic ... ale vůbec nic z fotografického oboru, co by za to stálo.
Audio lahůdka-komponenty Classé mi jen mírně zvedly rozmrzelou náladu.
Takže pokud se tam někdo chystá, tak se na to vyprdněte a radši běžte fotit.
Sorry za OT
...pokračování OT :-) : co na Classé pověsili za bedýnky...?? :-)
Pentax

Uživatelský avatar
Google Adsense
Ads Expert
Hlavní Admin

Reklama

Reklama od Google Adsense

Uživatelský avatar
totti
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 12
Registrován: 01 led 1970, 01:00
Bydliště: Liberec

Příspěvek od totti » 06 lis 2009, 17:43

fjo píše:
totti píše:Taky přispěju svou troškou do mlýna. Sice nemám velké praktické zkušenosti s DSLR jiných značek (naposledy jsme vlastnil kinofolmový CANON EOS 50E), ale včera, na Interkameře, jsme měl možnost vyzkoušet Sony A850 a od první chvíle jsem měl pocit, že držím v ruce skvělě zpracovaný aparát, AF bleskově rychlý a tichý a zpracování objektivů Carl Zeiss ... bez kompromisů ... Jen mě překvapila poměrně hlučná závěrka, řekl bych srovnatelná s mou K10D. Samozřejmě hodnotím jen pocitově ...

Ještě trochu OT poznámka: Interkamera je tragédie, kromě malého stánku Olympusu a Sony tam nebylo vůbec nic ... ale vůbec nic z fotografického oboru, co by za to stálo.
Audio lahůdka-komponenty Classé mi jen mírně zvedly rozmrzelou náladu.
Takže pokud se tam někdo chystá, tak se na to vyprdněte a radši běžte fotit.
Sorry za OT
...pokračování OT :-) : co na Classé pověsili za bedýnky...?? :-)

tyto krásky :D

http://www.sunsetaudio.net/prods/baw/_p ... d=baw-800d
ale zvuk odpovídal prostoru a rachotu okolo. Ale i jen pohled byl velmi příjemný

Odpovědět

Zpět na „Kde a za kolik“