Chat

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Shoumen
Nový uživatel
Nový uživatel
Příspěvky: 48
Registrován: 01 led 1970, 01:00

Chat

Příspěvek od Shoumen » 07 úno 2011, 18:46

Ahoj,
zajímalo by mě jestli neuvažujete o výrobě chatu -aby jsme se mohli domluvit v reálném čase.
Jde mi o to že kolikrát bych někam vyrazil - ale zpravidla je to aktuální záležitost - takhle musím udělat thread a domluvit se na nějaký datum - to mi nevyhovuje, vyhovovalo by mi, kdyby tu byla místnost(a klidně i IRCčko) kam by se dalo přijít a pokecat - kolikrát by stačila jedna odpověď a během vteřin by mě posunula dál - takhle člověk jde sem, nenajde, jde na google, nenajde, založí thred==(zasírá fórum) a teprve po dvou dnech zjistí to o co mu šlo.

Další věcí které mi chybí je bazar, nechápu proč si snižujete oblíbenost jen kvůli novému vzhledu,ale bez funkčnosti - trochu to postrádá smysl.
(jojo řeči o ladění jsou fajn, ale stejně dobře se mohl spustit paralelní testovací server s novými funkcemi)
To samé teď udělali na ephotu a celý prožitek z toho serveru je v háji - z přehledného serveru plného informací se stal obr, kde člověk musí klikat jak imbecil aby se dostal k videu, které dřív bylo na tři kliky.

No, tak snad to něco přinese - jo a jinak jste tu celkem fajn.
Kdyby bylo třeba něco překládat nebo kódovat tak z html, css, php něco znám - klidně pomůžu....

Martin
Pentax K20D, Pentax 18-55 3.5-5.6, Pentax 55-300/3.5-5.8 ED, 50/1.4 SMC, Helios 40 85/1.5, Jupiter 85/2, Orestor 135/2.8, VOLNA 80/2.8, PEN­TAX DA 35mm f/2,8, SIGMA 10-​20/3,5 – 5.6 EX DC HSM, MIR 20/2.5, Velbon Sherpa 530 Carbon
http://busekmartin.cz/

Uživatelský avatar
Google Adsense
Ads Expert
Hlavní Admin

Reklama

Reklama od Google Adsense

Uživatelský avatar
Cimrmanek
Významný člen
Významný člen
Příspěvky: 593
Registrován: 01 led 1970, 01:00
Bydliště: Mikulov
Kontaktovat uživatele:

Re: Chat

Příspěvek od Cimrmanek » 07 úno 2011, 20:04

Ahoj,
bazar bude určitě a chat by měl být taky. Sice na starém webu ho málokdo využíval, ale myslím si, že není důvod ho tu nemít, občas se hodí. Jediný problém je v čase. Co se týká instalací nových pluginů a vůbec čehokoliv tak k tomu má přístup jen mazec a ten toho má taky hodně takže to chce strpení. Jen přejít na nový systém a všechno aspoň trochu vyladit mu dalo dost práce.
Roman
K-5, DA* 16-50/2.8, Tamron 90/2.8, Sigma EF-500 DG Super, (DA 16-45/4)
MZ 7 -> *ist DS -> K10D -> K-5

Uživatelský avatar
Martan67
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 129
Registrován: 01 led 1970, 01:00
Bydliště: Litoměřice, Ústí nad Labem

Re: Chat

Příspěvek od Martan67 » 09 úno 2011, 13:01

Rád slyším, že se chystá bazar. Ten tu chybí. Chat jsem sice příliš nevyužíval, ale když bude časem také, tak jedině plus :) .
Jinak bych rád poděkoval všem co je na vývoji, provozu a správě stránek podílejí. Je to pořádný kus práce i normálně, a nyní s přechodem na nový systém je té práce s doděláváním a laděním všeho možného bezpochyby ještě o řád více.
Nový design stránek se mi líbí včetně aktuální verze záhlaví. Funkčnost základních stránek a fóra je už také na jedničku :wink: .
Pár věcí by ještě chtělo vyladit na galerii, to ale patří zase jinam, a koukal jsem, že většinu toho už přede mnou zmínili jiní.
Martin
Dlouho jsem fotil převážně na kinofilm (Pentax Z20, atd.). Na jaře 2011 se má fotostáj rozrostla o K200D (starší, ale ve formě) :D.
Skla: Pentax FA 50/1,7; FA 28-80/3,5-4,7; FA 80-320/4,5-5,6; Sigma 17-70/2,8-4,5 DC, a pár starších MF kousků

Uživatelský avatar
jzdenka
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 343
Registrován: 01 led 1970, 01:00
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Chat

Příspěvek od jzdenka » 10 úno 2011, 10:33

nikdy jsem na chatu nikoho neviděla :-) ale "jihomoravská sekce" :D ho tuším dvakrát použila na domlouvání kolem srazu.
Na tyhle věci je to fakt parádní a taky bych se za něj přimlouvala.

Odpovědět

Zpět na „Nápady pro vylepšení stránek“